Natalie Portman, Neden THOR: RAGNAROK’ta Yer Almadı

natalie portman thor ragnarok

Dünyaca ünlü aktris Natalie Portman, MCU’ya Thor: Love and Thunder ile sıkı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Kendisi hakkında merak edilen konulardan biri ise, Portman’ın niçin Thor: Ragnarok‘da veya sonrasındaki başka Marvel yapımlarında yer almadığıydı.

Natalie Portman açıklama yaptı

Thor ve Thor: Dark World isimli Marvel filmlerinde Jane Foster rolünde olan Natalie Portman, yeni yapımda Lady Thor olarak karşımıza çıkacak. Chris Hemsworth ile bu yapımlarda izlediğimiz ünlü oyuncu, Thor: Love and Thor’daki Lady Thor rolü ile ilgili olarak şunları söyledi;  “Bana fikirlerini sundular. ‘Bazı çizgi romanlarda Jane Foster’ın Lady Thor’a dönüşmesinin hikayesiyle sana geldik.’ dediler. Ben de bunun çok heyecan verici olduğunu söyledim. Thor: Ragnarok’ın gerçekleştirildiği yer filmdeki olaylar nedeniyle filmde rol almıyordum.”

Natalie Portman ve Lady Thor ile ilgili merak edilenleri daha önce yönetmen Taika Waititi,  Toronto Film Festivalinde yaptığı açıklamalarda gidermişti.  Yönetmen Thor: Love and Thunder‘ın bir Thor filmi olacağını ve Natalie Portman’ın değil, Chris Hemsworth’ün başrolde olacağını belirtmişti. Ekstra bir bilgi olarak Hemsworth’la birden çok yapımda oynamış olan Valkyrie’miz Tessa Thompson’ın da filmde olacağını belirtelim. Odin’in oğlu savaşçı Thor’u en son Endgame’de Guardians of the Galaxy ekibi ile uzaya doğru yolculuğa çıktığını görmüştük. Gelecekte olacakları izleyip göreceğiz. Galaksinin Koruyucuları hakkında daha çok bilgi alabilmemiz için yönetmen James Gunn’ın biraz boşa çıkması gerekiyor gibi. Sonuçta kendisi halen Suicide Squad çekimleri üzerine çalışmakta.

Henüz izlemediyseniz gelecek olan 2020 ve  sonrasında gelecek Marvel Film ve Dizileri videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. Severseniz kanalımıza abone olmayı da unutmayın. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=2jhHuouORVU