STAR TREK 3’ün Adı Açıklandı: STAR TREK BEYOND

Star Trek (2009) ve Star Trek : Into Darkness (2013) filmlerinin yönetmeni J.J. Abrams serinin 3. filminin yönetmenlik koltuğunu, Star Wars serisinin yönetmenliğini yapıyor olmasından dolayı -özellikle Hızlı ve Öfkeli filmleri ile yıldızı parlayan- Justin Lin’e devretti. Geçen yılın büyük ses getiren dizisi True Detective’ in 2. sezonunda da 2 bölüm yöneterek başarısını iyice perçinleme yolunda olan Lin’ in Star Trek’ te de iyi iş çıkaracağına eminiz. Justin Lin, filmin adının “Star Trek Beyond” olacağını açıkladı ve filmden de bir kare paylaştı.

Star Trek Beyond‘un başrollerinde Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Idris Elba, filmin senaryosunu da yazan başarılı komedyen Simon Pegg ve Sofia Boutella yer alıyor. 8 Temmuz 2016’ da gösterime giren film merakla beklenmekte.

Star Trek Beyond’un Resmi Fragmanı Yayınlandı

Star Trek Beyond‘un resmi olmayan tam fragmanı internete sızmıştı. İyi kalitede olmasına rağmen ne yazık ki İngilizce değildi. Hemen arkasından filmin resmi fragmanı da yayınlandı.

Star Trek Beyond 2016

İlk fragman kesinlikle Into Darkness‘tan daha açık tonda görünüyor ama her ne kadar seçtikleri müzikle uyumlu olmasa da daha dramatik sahneler de mevcut.

Her ne olursa olsun ekibi yeniden görmek güzel ve ayrıca Sofia Boutella’nın yeni eklenen karakteri de filme ayrı bir renk katmış.

Star Trek Beyond filmini Justin Lin yönetti. Filmde, Captain James T. Kirk rolüyle Chris Pine, Commander Spock rolüyle Zachary Quinto, LCDR Dr. Leonard “Bones” McCoy rolüyle Karl Urban,  LCDR Montgomery “Scotty” Scott rolüyle Simon Pegg, LT Hikaru Sulu rolüyle John Cho, LT Nyota Uhura rolüyle Zoe Saldana, Ensign Pavel Chekov rolüyle Anton Yelchin yer aldı.Filmde Idris Elba kötü karakter olarak karşımıza çıkarken Sofia Boutella da gizemli bir uzaylıyı canlandırdı.Film 22 Temmuz 2016’da gösterimde olacak.

Fanzade.com editörü