GTA V’in Yeni Güncellemesi Çok Yakında Geliyor

GTA V’in Yeni Güncellemesi Çok Yakında Geliyor.

Rockstar Games yaptığı açıklamada daha önce ilk bölümünü yayınladığı ILL Gotten Gains adlı güncellemenin ikinci bölümünün haftaya yayınlanacağını duyurdu. Bu güncellemeyle birlikte Grand Theft Auto Online oyuncuları yeni araç ve ekipmanlara kavuşurken, oyunu konsol üzerinden oynayan oyuncular da yeni bir radyo istasyonuna kavuşacak.

Yeni eklentiler arasında hız tutkunları için yeni bir araç olan Progen T20, tek atışta turnayı gözünden vurmak isteyenler için keskin nişancı pistolu, ve birkaç araç ile birlikte karakteriniz için bolca yeni kıyafetler de mevcut. Ayrıca daha önce PC oyuncuları için özel olarak kullanıma açılan The Lab Radio adlı radyo istasyonu da, konsol oyuncuları tarafından artık dinlenebilir olacak.

Ayrıca Ill Gotten Gains:

Part Two adlı güncellemeyi kutlamak için 10 Temmuz tarihinde bir etkinlik yapılacağı da gelen haberler arasında. Amerika’nın Kurtuluş Günü’nü unutmayan Rockstar’ın 4 Temmuz’dan önce oyuna bu konuyla ilgili birkaç ekipman daha ekleyeceği de belirtildi.

DLC ile gelecek araçlar ise şöyle sıralanıyor. SUV Coil Brawler, The Lampadati Toro sürat teknesi,  The Progen T20 süper araba, The Vapid Chino, The Dinka Vindicator ve yeni Invetro Coquette Blackfin.

Atakan Alevli
Oyun dünyası ile içli dışlı biri.