MATRIX 4 Kadrosuna Priyanka Chopra Jonas da Katıldı

Priyanka Chopra Jonas

Acaba kırmızı hapı mı alacak?

Matrix 4 için Priyanka Chopra Jonas ile görüşülmeye başlandığı söylendi. Dünyada birçok kişinin izlediği Matrix filminin devamı için yıldızlarla dolu bir kadro yaratıldı. Ve bu kadroya katılması için Chopra Jonas’un da katılacağı haberleri ortaya çıktı. Ama Chopra Jonas’un karakteri ile ilgili bilgiler hala sır gibi saklanıyor.

Yıllar içinde Priyanka Chopra Jonas 60’tan fazla filmle tanınırlığını artırmaya devam etti. ABC draması Quantico’da başrol oynadı. Bu dizideki FBI ajanı Alex Parrish karakteri ile People’s Choice Award’ı kazandı. Bu başarısından sonra Baywatch ve Isn’t It Romantic gibi Hollywood komedilerinde rol aldı. Çalıştığı çoğu proje, Netflix’in süper kahraman filmi We Can Be Heroes gibi, şu an için hala yapım aşamasında.

Eğer gelecek olan bilim kurgu destanının devam filmine imza atarsa, Keanu Reeves (Neo) ve Carrie-Anne Moss (Trinity) gibi ilk filmden beri olan efsane oyuncuların yanında kadroya yeni katılan Neil Patrick Harris (HIMYM) ve Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman) ile beraber çalışacak. Laurence Fishburne’un Morpheus olarak geri dönüp dönmeyeceği konusunda hiçbir şey söylenmedi. Ancak, Warner Bros. Morpheus ve Neo’nun gençlikleri için oyuncular aradığını bildirdi. Belki sadece genç Morpheus’u izleyeceğiz.

Resmi olarak 2019 Ağustos’unda açıklanan devam filminin 21 Mayıs 2021’de sinema salonlarına geleceği söylendi. Ki aynı gün Keanu Reeves’in John Wick 4 filmi de beyaz perdeye gelecek.

Matrix 4 için resmi vizyon  tarihi 21 Mayıs 2021 olarak belirlenmiş durumda. Aynı gün yine başrolünde Keanu Reeves’in olduğu John Wick 4 de yayınlanacak. Yani bir nevi ünlü aktörün gişedeki rakibi yine kendisi diyebiliriz.

Peki siz Chopra Jonas’ın kadroya dahil olması için ne düşünüyorsunuz? Eğer Matrix 4 ile ilgili haberlere ve dedikodulara en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız sitemizi sık sık takip etmeyi unutmayın.

 

fanzade.com editörü