DWAYNE JOHNSON’ın Rol Alacağı BLACK ADAM’dan Yeni Gelişme

Black Adam

Dwayne Johnson, Black Adam ‘ın yeni yönetmeni Jaume Collet-Serra‘ya sıcak bir karşılama sunmak için sosyal medyadan sesini duyurdu. Johnson’ın bir süredir baş rolü oynaması konusunda yazılıp çiziliyordu fakat bu filmle ilgili ne bir fragman ne de net bir açıklama geldi.

Shazam! filminin DC severler ile buluşmasına yakın herkes kötü karakterin Black Adam olacağını düşünüyordu fakat bunun yerine Doktor Sivana karşımıza çıktı. Film, Mark Strong’un kötü adamı Doktor Sivana’ya odaklandı ve bu durum karakterin  hayranlarını üzdü. Ancak son yapılan açıklamalar ile birlikte Black Adam filminin yönetmeni belli oldu: Jaume Collet-Serra!

Black Adam için çekimlere başlandığının görüntüleri de sosyal medya da sızdırılınca DC severler ve Dwayne Johnson hayranları beklenmedik bir sürpriz ile karşılaştı. Çekimlerine başlanan film için geri sayım başladı! En merak edilen konulardan bir tanesi de Shazam! ve Superman’in filmde yer alıp almayacağı…

Thaddeus Sivana, filmin başlangıcında Sihirbazla (Djimon Hounsou) bir araya geldiğinde, daha önce seçilen bir şampiyonun hikayesini anlatıyordu. Sihirbaza göre, bu şampiyon intikam alma arzusu ile sfilmde büyük rol oynayan Yedi Ölümcül Günah’ın serbest bırakılmasından sorumluydu. Şampiyonun isminin açıklanmamasına rağmen, anlatılan şampiyon akıllara direkt BlackAdam’ı getirdi.

Gelecek film için sabırsızlanıyoruz ama filmde Superman ile Shazam! karakterlerini görmek DC için yeni bir sayfa olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumda bulunun.