Netflix’in ‘‘I AM MOTHER’’ Filmi Hakkında Merak Edilenler

I am Mother filminin sonu izleyicilerde büyük soru işaretleri bırakmıştı? Hilary Swank’ın yer aldığı bilim kurgu gerilim filmi, insan ırkının ölümü ve yeniden doğuşu ile ilgili gerilim ve paranoya yolculuğunu konu alıyor. Basitçe “Daughter(kızı)” (Clare Ruugard) olarak adlandırılan bir genç kız, robot koruyucusu ‘‘Anne’’ ile yalnız başına yaşamaktadır ve başka bir kadının onları keşfetmesine izin verene kadar dış dünyanın toksik bir toprak olduğuna inanan ‘‘Daughter’’ dışardan gelen kadının bütün gerçekleri anlattığı zaman bildiği bütün doğruların yanlış olduğunu anlar.

ABD’de Netflix ve StudioCanal tarafından Avustralya’da yayınlanan film, Grant Sputore’nun yönettiği ve Michael Lloyd Green tarafından yazılan Avustralya ve Amerikan ortak yapımıdır. Nispeten küçük bir maliyete mal olan film, insan neslinin tükenme seviyesindeki bir olayın ardından insan medeniyetini yeniden başlatmak için 16.000 embriyoya ev sahipliği yapan fütüristik bir laboratuvar ortamında olan Anne ve Kızının üssünün sınırları içinde gerçekleşiyor.

Filmin son sahnelerine doğru iyice karmaşıklaşan ve izlerken sizde şok etkisi yaratacak sürükleyici olaylara hazır olun!

I am Mother filmini izledikten sonra yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Netflix 2019 programı