Dakota Johnson MADAME WEB Rolünde Olduğunu Onayladı Mı?

Spider-Man evreni genişlemeye devam ediyor! Venom ve Morbius filmlerinden sonra başka bir Spider-Man karakterinin solo filmi geliyor. Bu karakterin önemi ise Spider-Verse hikayelerindeki kilit bir karakter olması. Peki oyuncu belli oldu mu? Bununla ilgili Dakota Johnson oldukça ön planda. Kendisi Instagram’da örümcek temalı bir hikaye paylaşıyor ve yeni Spider-Man spinoff’unda Madame Web olarak muhtemel oyuncu seçimine işaret ediyor.

Aktör Dakota Johnson, yeni Spider-Man spinoff Madame Web’de rol aldığını doğrulamış olabilir. Proje hakkında yeni bilgiler, ilk kez 2019’da duyurulmasından bu yana, yakın zamana kadar seyrekti. Kısa bir süre önce Johnson’ın, Spider-Man spinoff’unda Madame Web’i oynama konusunda Sony ile görüşmelerde bulunduğu söylenmişti. Film duyurusu, MCU’nun Spider-Man’inin aşırı popülaritesinin yanı sıra Sony’nin genişleyen Spider-Man spinoff evreninden geliyordu.

Cassandra Webb (Madame Web) 1980’lerde The Amazing Spider-Man No. 210’da tanıtıldı ve Spider-Man’i desteklediği görüldü. Madame Web, Spider-Man’den farklı olarak telepati, astral projeksiyon ve basiret gibi çeşitli yeteneklere sahip bir mutanttır ve onu inanılmaz derecede güçlü kılar. Karakter kör doğdu ve vücudun etrafındaki çeşitli kasları etkileyen myastenia gravis adı verilen bir duruma sahip. Cassandra durumu nedeniyle felçlidir ve örümcek ağı şeklindeki yaşam destek makinesine bağımlıdır.

Kaynak: Screenrant

25 yaşında hayal sever bir gencim.