TWD Hayranları Neden Daryl Dixon İçin Endişeli ? İşte Yanıtı

AMC’nin sevilen dizisi The Walking Dead’in hayranlarının, Daryl Dixon ‘ın kaderi için endişelenmeleri konusunda yeni bir sebep var. Bu endişenin sebebi direkt olarak çizgi romanın yeni bölümünden geliyor.

Daryl karakteri Walking Dead çizgi romanlarında yoktu ve sonradan da olmayacak. Ama onun hikayesi diğer kahramanların özelliklerinden uyarlanıyor. Özellikle de geçtiğimiz yıllarda Daryl, Dwight’ın özelliklerini çok fazla taşıyordu. Dwight’ın  çizgi romanda 186. bölümdeki kaderi de endişe veriyor.

The Walking Dead çizgi roman okuyucuları için spoiler uyarısı: birazdan okuyacaklarınız spoiler içermektedir.

Negan ile olan savaş bittikten sonra Daryl ve Rick Grimes’ın pek anlaşamadığı çok barizdi. Rick helikopterle taşınıp seriye veda ettikten  ve Daryl de hayattan izole bir şekilde ormanda yaşayışından sonra işlerin rengi değişiyor. Çok benzer bir hikaye çizgi romanda Dwight’ın başına geliyor.

Asıl problem ise Rick topluluğunun güvenliğini sağlayabilmek için Dwight’ı öldürmek zorunda kalmıştı.

Rick’in diziden ayrılışından sonra topluluklar birliğini yönetebilecek yeni bir lider gerekiyor. Daryl bu liderliği üstlenebilir, eğer dönecek olursa Maggie de öyle. Eğer The Walking Dead ve Fear The Walking Dead birleşirse işler daha farklı bir hal alabilir.

daryl dixon the walking dead ile ilgili görsel sonucu

Norman Reedus, The Walking Dead’in son bölümüne kadar oynamak istediğini belirtti ancak işin senaryo kısmına geldiğimizde, hikaye her zaman istediğimiz gibi gitmiyor.

Hayranların Daryl Dixon hakkındaki endişelerine sizde katılıyor musunuz? Yorum kısmında düşünceleriniz bizimle paylaşabilirsiniz.

The Walking Dead 9. sezonuyla 10 Şubat 2019’da kaldığı yerden devam edecek. Fear the Walking Dead’i de beşinci sezonuyla 2019 yılında ekranlarda göreceğiz.

Fısıldayanların Hikayesi THE WALKING DEAD Dizisinde Nasıl Olacak?