”TITANS” NETFLIX’e Geliyor ve İşte Yeni TITANS Posteri

Titans, Netflix ‘e geliyor. Yeni bir Titans reklam posteri Netflix’in uluslararası platformunda yayınlanmadan önce internete düştü. Posterde Dick Grayson/Robin (Brenton Thwaites), Starfire (Anna Diop), Raven (Tegan Croft), ve Beast Boy (Ryan Potter) arka planda güneşin doğuşuyla birlikte savaş duruşunda gözüküyor.

DC Universe’nin yayın servisinde öncesinde gösterime girmiş seride, dört kahramanın hiç tereddüt etmeden kara şeytana karşı güçlerini birleştirmesini ve savaşmalarını anlatılıyor.

Yapımcı ortaklarından Geoff Johns geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “Hepsi yolunu kaybetmiş ve kendilerine yeni bir aile bulmaya çalışıyorlar.” dedi. Teen Titans çok tartışıldı ve biz de bu sefer yine aynı şeyi yapmak istedik. Fragman hakkında bazı insanların söylediği üzere “ Gerçekten hepsi bu kadar mı?” sözlerine söyleyebileceğim şey sadece bundan ibaret olmayıp farklı tonları yansıttığı. Elbette bu da gösterinin bir parçası, kesinlikle gösterinin bir parçası.”

Titans’ın Netflix’e gelişi hakkında heyecanlı mısınız? Aşağıdan yorum yazarak bizimle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

TITANS NETFLIX

Titans 11 Ocak 2019’da Netflix’te olacak. Şu an için de sadece DC Universe yayın servisinden legal şekilde izleyebilirsiniz.