TWD Yıldızı “Maggie’nin Ayrılışı Bir Geçmişe Dönüş Bölümü İle Açıklanabilir“ Dedi

The Walking Dead’in 9. sezonunun ilk yarısında diziden en büyük ayrılış, elbette Rick Grimes’ın kaybıydı. Yine de Maggie ve Jesus’ın vedalarını da unutmamak gerek. Maggie’nin diziden ayrılışının sebebi hala belli değil ve hayranlar bu karakterleri tekrardan görmeyi umut ediyor. Belki de bu sezon zamanda bir geçmişe dönüş bölümüyle açıklanabilir.

Bu fikir dizinin sevilen karakteri Jesus’ı canlandıran Tom Payne’den geldi. Jesus karakterinin ilerleyen bölümlerde ekranlara geri gelebileceğini söyledi.

“ Jesus’ın geçmişi gösteren bir bölümde ekranlara gelme ihtimali oldukça mümkün. Altı yıllık bir zamanda ilerleme gerçekleşti. Bu süre zarfında gerçekte ne olduğunu bilmiyoruz. Açıklanmamış birçok şey var.”

“ Jesus, Maggie ile birlikte Hilltop’taydı ve belki de Maggie’nin nasıl ayrıldığını ve sonrasında neler olduğunu öğrenebiliriz. Belki de Michonne ve Darly’nin yaralarının nasıl olduğunu, Aaron ve Jesus arasında bir şeyler olup olmadığını öğrenebiliriz. Yani evet, eğer bir geçmişe dönüş bölümü olursa ortaya çıkabilecek çok fazla şey var.”

Her halükarda The Walking Dead’in 9. sezonunda bizleri neler beklediğini AMC ekranlarında 10 Şubat 2019’da görüyor olacağız.

Kaynak: WGD