FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

JOHN WICK 3 Serinin En Yüksek Ölüm Sayısına Sahip Filmi Olacak

0

Ünlü aktör Keanu Reeves, John Wick 3 ile geri dönüyor. İkinci filmde hemen hemen tüm suikast kuruluşları tarafından John'un peşine düşüldüğünü ve kellesine 14 milyon dolarlık konulmuş bir ödül olduğunu hesaba katacak olursak, John Wick 3 film serisinin en büyük ölüm sayısına sahip olabilir.

Yeni filmde kurşunlar da John Wick gibi geri dönmeyi planlıyor.

Her şeyden önce Keanu Reeves, filmin isminde "Savaş için hazırlan" anlamına gelen "Parabellum" kelimesinin olacağını söyledi.

Önceki iki filmin yönetmenliğini yapmış olan Chad Stahelski, serinin üçüncü bölümünde ölüm sayısının zirveye ulaşacağını söyledi. Bu da demek oluyor ki birinci filmdeki ölüm sayısını geride bırakan John Wick: Bölüm 2'den çok daha aksiyonlu, ölümcül bir film bizleri bekliyor. Ayrıca bu filmin John Wick hikayesinin özüne de ineceğini, böylece bizlere kahramanımızın doğuş noktasının aktarılacağını belirtti.

Önceki iki filmi başarılı bulduğumuz için serinin devamı olan John Wick 3 için umutluyuz.

Chad Stahelski eğer hayranlar isterse John Wick 4 ve devamının gelebileceğini ve bunun için de istekli olduğunu söylemişti. Önceki haberimizde detayları okuyabilirsiniz.

Kaynak: Cinemablend

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.