PUNISHER 2. Sezon Üzerine Bazı Tahminler

The Punisher 18 Ocak’ta Netflix’te olacak ve eğer Netflix’in Marvel dizilerini umursamayışına dair daha fazla kanıt istiyorsanız The Punisher fragmanını henüz dün yayınlamasından anlayabilirsiniz. Dev  yayın servisinin pazarlamaya dair herhangi bir endişesi yok gibi görünüyor çünkü Disney artık kendi platformunda Marvel dizilerini yayınlamaya başlayacak.

Bundan bağımsız olarak, The Punisher 2. Sezon fragmanı sonunda çıktı ve çoğunlukla hayranların seveceği düzeyde bir sezonun bizleri beklediğini gösteriyor. Elbette ki karakterimizin kaderini etkileyen  bazı pozitif ve negatif kararlar alınmış.

 

İşte Punisher 2. Sezon İçin Bazı Eleştiriler:

ComicBookMovie

Netflix’in Marvel dizilerinin temposunu hesaba katacak olursak The Punisher ikinci sezonun yavaş başladığını söylemek gereksiz. İyi haber ise sezonun ilk bölümü bu yavaş tempoyu kendi yararına kullanıyor ve izleyicileri Frank Castle ile tekrar bağlıyor. 2. Sezonda yeni karakterleri 1. Sezondaki olaylarla bağlaması bakımından çok iş var ancak bu teşvik edici bir başlangıç. [8.2/10]

 IGN

Bu sezonun “daha iyi” olduğunu söylemek haksızlık olur. Çünkü ilk sezonla farklılar. Netflix’in Frank’i daha kahramansı bir karaktere dönüştürme planı olduğu kesin. Ancak Marvel’ın Netflix ile olan anlaşmasını düşünürsek bu sezon Frank’in son sezonu olabilir.

io9

Genel olarak, Punisher’ın ikinci sezonu birinci sezonla hemen hemen aynı. Ancak buradaki aynı ne kadar iyi olduğunu temsil ediyor. Gereksiz kötü yorum yapmaya gerek yok. Dizinin yapısı belli ve ona göre hareket ediyor. Daha fazlasını beklememek lazım.