İşte Beklenen SPIDER-MAN: FAR FROM HOME Fragmanı!

Söylentiler doğru çıktı ve Marvel’ın merakla beklenen yeni filmi Örümcek Adam: Evden Uzakta’dan ilk fragman bugün geldi! Aynı zamanda filmin ilk resmi posteri de yayınlandı.

Postere de bir bakalım ve kısa kısa fragmanda neler gördüğümüze geçelim.

Öncelikle posterin ilk filmin posterlerinin tarzıyla benzer olduğunu ancak daha iyi gözüktüğünü söyleyebiliriz. Sahne sahne ilerleyecek olursak ilk dikkat çeken sahnede, May’in Peter’ın Spidey olduğunu öğrendiğini ve konuşulan May – Happy yakınlaşmasını görüyoruz. Aynı zamanda ilerleyen sahnelerde Peter ile MJ de baya kaynaşıyor gibi gözüküyor.

Ardından, set fotoğraflarından da gördüğümüz Nick Fury ile Peter’ın tanışmasını ve aksiyona girişini izliyoruz.

Ağ kafa yeni kostümü ile gönüllerimizi çalıyor. Sonraki sahnelerde kısa süreliğine SHIELD’in ona verdiğini düşündüğümüz tamamen siyah kostümünü de görüyoruz.

Spidey’nin bu filmdeki mücadele edeceği güçlüklerden bazıları Ghost Rider’ın ilk filminde yendiği düşmanlara benzer özelliklerde olacak gibi duruyor.

Evet, fragmanın doruk noktasına gelecek olursak sanırım bu hepimiz için Mysterio‘yu resmi olarak ilk kez gördüğümüz sahnedir.

Jake Gyllenhaal, Mysterio olarak muhteşem gözüküyor.

Fragmanda konuşulduğunun aksine Mysterio, Iron Man ve Thor’un karışımından çok Iron Man ve Doctor Strange’in karışımı gibi duruyor.

Sony Filmleri Türkiye YouTube kanalında giriş kısmı ilk koyduğumuz fragmandan biraz daha farklı olan bir fragman daha var. Onu da sizler için buraya bırakıyoruz.

Spider-Man’in yeni filmi 5 Temmuz 2019’da vizyonda olacak. Sizin fragman değerlendirmeleriniz neler? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.