PUNISHER 2. Sezon Tarihi ve Fragman NETFLIX Tarafından Paylaşıldı

Netflix,  The Punisher 2. sezon tarihi duyurusunu gerçekleştirdi.

Netflix’in Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki Twitter hesabında Ocak ayında çıkacak dizilerin tarihlerini listelenmişti. Bunların arasında The Punisher 2. sezonun 18 Ocak 2019 tarihinde geleceği yer almaktaydı. Yani hemen hemen iki hafta kaldı.

Jon Bernthal,  Daredevil’in ikinci sezonunda ilk kez oynadığı acımasız  Frank Castle rolüne geri dönecek.

Punisher’ın ilk sezonu Castle’ın ailesinin ölümüne yol açan komplo ile başa çıkmak için hakim, jüri ve cellat rolüne geri dönmesiyle ilgiliydi. Dizinin senaristi Steve Lightfoot, ikinci sezonun Frank’in Punisher  karakterine tamamen adapte olacağını söyledi.

Lightfoot ” Punisher 2. sezon teması nedir?'” diye sorarsanız, “Frank’in Punisher karakterine uyum sağlamasıyla ilgili.” dedi.

Dizide Frank’ın arkadaşı Curtis’i oynayan aktör Jason R. Moore, ABD’deki silahlanma ve şiddet sorununu göz önünde bulundurursak dizinin bu kadar devam edeceğini düşünmüyormuş. Hatta “fragmanda bir kadının kafasından vurulduğunu görünce yeni bir iş baksam iyi olur demiştim.” diyor

The Punisher’ın bu sezonunda Pilgrim, Frank’in tek düşmanı olmaycak. Billy Russo rolünü oynayan Ben Barnes da geri dönecek.

Punisher , Netflix’te kalan iki Marvel dizisinden biri. Daredevil, Luke Cage ve Iron-Fist iptal edildi. Jessica Jones  üçüncü sezon ile devam ediyor, ancak birçok Marvel hayranı hem Frank hem de Jessica için tehlike sinyalleri olduğunu söylüyor.

Bakalım Jessica Jones ve Punisher daha ne kadar süre yoluna devam edecek diziler olacak?

https://youtu.be/tumOX8L49Eo