NETFLIX, İptal Edilen MARVEL DİZİLERİ Hakkında Anket Yaptı

NETFLIX'in İptal Ettiği Marvel

Netflix’te yayınlanan Marvel dizilerinin hayranları yılın sonunda karalar bağladı. Daredevil’in 3. sezonuyla izleyicinin takdirini kazanmışken beklenmedik bir şekilde iptal edildi.  Iron Fist ve Luke Cage de tarihe karıştı. Jessica Jones ve The Punisher’ın da başına aynı şeyin geleceğini düşünülüyor.

Bu iptaller herkesi şoke etti. Sadece şoke etmekle kalmayıp izleyicilerin üzüntüsü ve öfkesiyle birlikte protestolara da yol açtı. Ardından bu hafta Netflix yaraya tuz basar gibi, izleyicilerine “bu televizyon dizileri iptal edilseydi ne kadar üzülürdünüz” şeklinde bir geri bildirim anketi gönderdi.

İşte bu gönderilen anketin resmi:

İptal Edilen MARVEL DİZİLERİ
İptal Edilen Marvel Dizileri Anketi

 

Bu sorular tamamen gereksiz. Hayranların bu televizyon dizileri iptal olsaydı ne hissederlerdi bilmelerine gerek yok. Çünkü zaten iptal ettiler! Hayranlar bu durumu acı bir şekilde, yaşayarak gördüler.  Netflix  belli ki izleyicilerine ya soğuk bir yılbaşı şakası yapıyor ya da anket hata sonucu gönderildi.

NETFLIX’in İptal Ettiği MARVEL Dizilerinin DISNEY’de Tekrar Hayat Bulması Mümkün Mü?

Ayrıca, birçok insanın Daredevil hariç Netflix dizilerinin yayından kaldırılması hakkında çok fazla sızlanacağını düşünmüyoruz. Diğerleri ise dürüst olmak gerekirse havada kalmış, gereksiz uzun ve çekilmek için çekilmiş bölümler barındırmaktaydı. Elbette severek izleyenler ve devamının gelmesini isteyenler de yok değildir ancak başladıkları sezona göre sonradan zayıf kaldıkları bir gerçek.

 Siz en çok hangi dizinin iptal edilmesine üzüldünüz? Yorum yapın.