Bu Film Cidden Kötü Olmalı. NETFLIX, HOLMES and WATSON’ı Satın Almayacak

Netflix bir filmi almıyorsa o filmde gerçekten bir sorun var demektir. Zaman içinde gördüğümüz üzere Netflix hemen hemen her şeyi satın alıyor. Ancak bu sefer Holmes and Watson bir istisna oldu.

Popüler aktörler Will Ferrel ve John C. Reilly’nin içerisinde bulunduğu bu komedi projesi  CinemaScore tarafından D+ olarak derecelendirildi.

Sinemaya giden bazı kişiler Holmes ve Watson’ı o kadar kötü buldu ki filmin yarısında çıktılar.

Sony stüdyoları bunun olacağını biliyor gibiydi. Holmes and Watson’ın test skorları çok kötüydü. Sony bu yükü Netflix’in üzerine bırakmak istedi ancak Netflix filmi satın  almadı.

Holmes and Watson filmi gibi The Cloverfield Paradox da beğenilmeyip çok eleştirildi ancak Holmes and Watson’un durumu daha vahim. Bu yüzden Netflix The Cloverfield Paradox’u dahi satın alırken Holmes and Watson’ı satın almayı reddettiğini resmi olarak duyurdu.

Netflix’in standartlarını yükseltip kaliteli içeriği elinde bulundurmak istediği aşikar.

Bu durumun Will Ferrell ve John C. Reilly tarafında ise işler daha değişik.  Will Ferrell ve John C. Reilly zaten kendilerini kanıtlamış aktörler. Kariyerlerinin Holmes and Watson fiyaskosundan etkilenmeyeceğini söyleyebiliriz.

Kaynak: Cinemablend