OWEN WILSON Artık LOKİ Dizisinin Kadrosunda

LOKİ DİZİSİ Owen Wilson

Marvel Stüdyoları Disney+’daki Loki serisi için Owen Wilson ‘ı kadrosuna kattığını duyurdu, ama hala karakterinin ne olacağı ve durumu kesin değil.

Disney+ servisi için duyurulan ilk Marvel Studios yapımı Loki’ydi. Tabi biz kesin olarak açıklanmadan önce Disney CEO’su Bob Iger tarafından bunu duymuştuk. Marvel’ın patronu Kevin Feige 2019 San Diego Comic-Con’da Loki’nin 2021 yılında geleceğini açıklamıştı. Buna ek Feige, yeni Loki 2012 yılındaki Avengers: Endgame‘de kaçan ve Tesseract’ı alan Loki’nin hikayesinin devamını konu alacak.
Serinin yapım aşaması bu sene içinde başladığı için Tom Hiddleston’un canlandırdığı Fesatlık Tanrısına kimlerin eşlik edeceği de az çok belli oldu. Hiddleston’un Loki olarak MCU’ya (Marvel Cinematik Universe) katılacağı anlaşılıyor.

Loki’den Ne Beklemeliyiz?

Owen Wilson ‘ın kadroya gelişi ile akıllarda bir soru oluştu. Marvel var olan bir karakteri mi kullanacak yoksa tamamen yeni bir karakterle mi karşılaşacağız belli değil.

Ekibe diğer katılan kişi Sophia Di Martino‘nun ise Loki’nin kadın versiyonunu oynayacağı ile ilgili dedikodular ortada dolaşıyor. Ayrıca Genç Loki’nin de Disney+’da yer alacağını duymuştuk. Bu genç karakterle beraber MCU’nun ilk trans karakteri Sera’yı da dizide göreceğiz. Bildiğiniz üzere Wilson genellikle komedi yapımlarında yer alan birisi. Thor: Ragnarok‘daki Thor gibi Hiddleston’ın yanında komedi rolündeki bir karakteri canlandırması muhtemel.

Karakterlerle ilgili bilgilerimiz fazla olmasa bile dizide zaman yolculuğunun olacağını biliyoruz. Dizinin sinopsisinde bu durumunla ilgili bir iki ipucu olmasıyla beraber serinin yapımcısı Stephen Broussard’ın Disney+ ile ilgili bir konuşmasında Loki’nin zaman yolculuğunu kullanacağını söylemişti. Hatta Marvel’dan Russell Bobbitt’nin Loki’nin The Avengers’ın 2012 yılındaki zamanında ortaya çıkacağıyla ilgili ipucu vermişti. Kısacası Loki’nin Wilson’ın karakteriyle zaman yolculuğunu kullandığı bir zamanda da karşılaşma ihtimali var.

İLGİLİ: Yeni Marvel Dizilerinin de Geleceği DISNEY + Ne Zaman Faaliyete Geçecek?

Çekimleri devam eden Loki dizisi ile ilgili yeni haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

fanzade.com editörü