HAKAN: MUHAFIZ İkinci Sezon Tarihi Duyuruldu!

Hakan: Muhafız ikinci sezon tarihi sonunda açıklandı.

Netflix‘in geçen yıl aralık ayında yayınlanan ve ilk Türk yapımı dizisi olan Hakan: Muhafız‘ın ikinci sezonu beklediğimizden erken geliyor. Aslında iki sezonun birlikte çekildiğini düşünürsek çok da böyle olmayabilir. İkinci sezonun yayın tarihi Netflix hesaplarından yayınlanan eğlenceli bir video ile duyuruldu.

Videoda, ilk sezonda dizide yer alan Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin yanında yeni sezonda yer alacak Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk de farklı dillerde dizinin yeni sezonunun 26 Nisan‘da geleceği haberini veriyor.

Geçtiğimiz günlerde sitemizde de haberini verdiğimiz bir videoda dizinin yeni sezonunun çok yakında geleceği haberi verilmişti. Buradaki önemli nokta ise videoda efsane oyuncu Cüneyt Arkın‘ın da yer almasaydı. Bu, oyuncunun dizinin ikinci sezonunda yer alacağı şeklinde yorumlanmıştı ancak oyuncu daha sonra sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada dizide yer almadığını sadece bu tanıtım fragmanı için kamera karşısına geçtiğini söylemişti.

Siz Muhafız ikinci sezon için heyecanlı mısınız? Netflix içeriklerini nasıl buluyorsunuz? Cüneyt Arkın’ı böyle bir yapımda izleyemeyecek olmak sizi üzdü mü? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.