GOTHAM’ın Yıldızı; “GOTHAM’DA BATMAN Görünecek”

Gotham’ın son sezonunda Bruce Wayne ve Jim Gordon’ın şehrin koruyucuları olma yolculukları konu ediliyor ve en sonunda Kara Şövalye’yi göreceğimizi vadediyor. Evet Gotham’da Batman görünecek.

Jeremiah Valeska’yı canlandıran aktör Cameron Monaghan, sosyal medya üzerinden bir hayranın sorusunu cevaplandırırken, Batman’in final sezonunda kesinlikle görüneceğini söyledi.

Geçen ay düzenlenen New York Comic Con’un Gotham panelinde konuşan, Bruce Wayne’i canlandıran aktör David Mazouz:

“Bruce peleriniyle ilk kez buluşacak. Bu gerçekten müthiş” dedi.

Dizi genç Bruce Wayne’in Batman olma macerasına odaklanıyor ve Jim Gordon’ın kendi hikayesi de dizide oldukça önemli ve hayati bir rol oynuyor. Gordon’ın Batman ile olan ilişkisi çizgi romanlarda Gotham’ın güvenliği için bir temel oluşturmakta ve dizi de bu formatta ilerliyor.

Gordon’ın Gotham‘a bağlılığı 4. sezonun finalinde onun şehirde kalmasının tek sebebiydi ve bu ilerde onun hareketlerine de yön verecek.

https://twitter.com/cameronmonaghan/status/1060725886591352832

 

Gordon’ı canlandıran aktör Benjamin McKenzie ComicBook.com’a verdiği bir röportajda:

”Gemideki son adam olacak. Şehri asla terk etmeyecek. Bu baskı gittikçe daha da artacak ve Gordon sonunda dünyayı omzunda taşıyan mitolojik figür Atlas gibi olacak. Baskı gerçekten arttıkça artacak. Bu oldukça önemli çünkü başka türlü asla almayacağı kararları alacak, tıpkı sezonun ortasında olduğu gibi. O anki heyecanla aldığı bu kararın gelecekte hem kendi hem de diğerleri için önemli yansımaları olacak.”

Gotham'da Batman
Gotham’da Batman

Gotham’da Batman görünecek mi?” diye soranlara cevap oldu.
Evet. Gotham’da Batman’i göreceğiz. Gotham’ın 12 bölümlük son sezonu 3 Ocak 2019’da başlıyor.