CW’DEN CHARMED, LEGACIES Ve ALL AMERICAN İçin Ek Bölümler

CW yeni sonbahar dizileri için ek bölümler aldı. Charmed geleneksel bir 9 bölüm siparişi aldı ve bu da dizinin ilk sezonunun 22 bölümlük tam sezon olacağı anlamına geliyor. Legacies ve All American ise toplamda 16 bölüm olacak şekilde 3’er bölüm siparişi daha aldılar.

Jennie Snyder Urman’ın yeniden yapım Charmed’ının tüm sezon siparişin de dizinin performansı büyük. Yayın öncesi tartışmalara rağmen dizi CW’nin pazar günü reytinglerini kurtardı. Üç yeni dizi içinde Charmed en yüksek reytinge ve izlenme oranına sahip.

Julie Plec’in The Vampire Diaries/The Originals evreninin devamı CW’nin yeni dijital platformunda ilk gösterimi yapmadan haftalar önce zaten takip ediliyordu. Legacies ve Charmed, CW’nin dijital platformlarında güçlü yapımlar The Flash ile Riverdale‘den hemen sonra geliyor ve 3. ve 4. sırayı paylaşıyorlar.

Legacies, pilot bölümü ve geleneksel ön bölümler olmadan, süreçleri atlayarak hızlı bir giriş yaptı, işler yolunda gitmezse kısa bir dizi olarak yayınlanmış olacaktı.

Berlanti Productions’ın All American dizisi ise reytinglerde hayal kırıklığı yarattı. Lise hayatını anlatan dizi, iyi eleştirilere rağmen reytinglerde dibe vurdu. Dijital ortamda da durum pek farklı değildi.

Buna rağmen CW başkanı Mark Pedowitz ve ekibi dizinin yaratıcılığına güvendiler ve daha önce başka dizilere de yaptıkları gibi bir şans daha verdiler.

Cw’nin sonbahar dizilerinden yarısı  22 bölümü tamamlayamayacaklar. Bu liste Legends of Tomorrow ve Black Lightning‘i de kapsıyor. Bu diziler 16 bölüm olarak yayınlanacaklar. CW’nin sezon ortasında yayınlanmak üzere bekleyen 5 dizisi var ve onlar için yer açılması lazım.