GOTHAM 5. Sezon Fragmanı; Suç Şehrinde İşler Kızışıyor

Gotham 5. sezon için yeni fragman New York Comic Con’da yayınlandı. Geçmiş sezonlardan da parçalar sunan yeni fragman oldukça heyecanlı sahnelere sahip.

Gotham’ın New York Comic Con etkinliği sırasında duyurulan diğer gelişme de şuydu. Shane West’in durumu belli oldu.  Eduardo Dorrance adlı karakterin, Batman evreninin en ünlü kötülerinden Bane’e dönüşeceği resmen gösterilmiş oldu. Bir diğer heyecan verici habere göre ise Gotham’ın hikayesi zamanda sıçrama yaparak Bruce Wayne’in Batman’e dönüşümünü gözler önüne serecek.

Ünlü DC karakterlerinden(ve kısmen özgün karakterlerden) uyarlanan Gotham’ın oyuncu kadrosunda Ben McKenzie, Donal Logue, David Mazouz, Morena Baccarin, Sean Pertwee, Robin Lord Taylor, Erin Richards, Camren Bicondova, Cory Michael Smith, Jessica Lucas var. Dizinin yapımcı kadrosunda Bruno Heller, Danny Cannon ve John Stephens üstleniyor.

Warner Bros. imzasıyla hayata geçirilen Gotham 5. sezon bölümleriyle final yapmaya hazırlanıyor. Gotham 5. sezon ne zaman başlayacak diyenlere de söyleyelim. 5. sezon Ocak ayında ekranlara geri dönecek.