Disenchantment 3. Sezon Duyurusu ve Fragmanı

Disenchantment 3. Sezon

Netflix Matt Groening’in yaptığı animasyon serisi Disenchantment 3. sezon ile yine sevenlerini ekran başına kitleyecek. Netflix yeni bir duyuru fragmanı ile bu güzel haberi verdi. Bu kısa fragmanda Princess Bean, Elfo ve Lucy’nin Bean’in biyolojik annesi eski kraliçe Dagmar ile tanışmaları yer alıyor.

Birçok kişi ilk iki sezonu izledi ve oldukça sevilen bir yapım oldu. Bu kadar sevilen bir yapımın devamının gelmesi elbette çok şaşılacak bir olay değil ama bu değişik karakterlerle ilgili maceraları yeniden izlemek seriyi sevenleri yeni sezon için heyecanlandırmış olmalı.

Önceki iki sezonda ortaçağdan kalma bir krallık olan Dreamland’de izleyicileri karşılayan animasyonda alkolik diyebileceğimiz bir prensesin talihsizliklerin izledik. Bu maceraları sırasında Bean’in şeytanı Luci ve biraz alıngan bir elf olan Elfo, Bean’e yardım etmeye ve bu talihsizliklerin üstesinden hep beraber gelmeye çalışıyorlar. Maceraları sırasında devler, hayaletler, troller, cinler ve bolca aptal insanlarla bizleri tanıştırdılar.

Dizinin ana karakterlerine Abbi Jacobson (Bean), Nat Faxon (Elfo) ve Eric Andre (Luci) hayat verdiler. Bu ekibe yeni sezonda John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, David Herman gibi usta sesler de katılacak.

Henüz yayın tarihi belli olmasa da bu ay içinde gelmeyeceği kesin. Disenchantment ’in üçüncü sezonu ile ilgili bilgiler geldikçe sitemizde yayınlamaya çalışacağız. Eğer Bean’in talihsizlikleri ile ilgili en yeni bilgileri öğrenmek istiyorsanız takipte kalın.

Siz de bu animasyon serisini sevenlerden misiniz? Önceki ilk iki sezonu nasıl buldunuz ve Disenchantment 3. sezon için beklentileriniz neler? Yorumlarda fikirlerinizi bizimle paylaşın.