Pazar Günü NETFLIX’de Ne İzlesem?

İşyerlerinde çoğumuz hafta içi sabahın köründen akşama kadar çalışıyoruz. Bazen mesaiye kalıyoruz. Ve hatta cumartesi günü bile çalıştığımız oluyor. Çoğumuz haftada dört gün tatil şeklinde bir çalışma sistemi ister ancak çoğumuzun tatil günü olan pazar gününde evde miskinlik yaparak geçirmek isteyebiliyoruz. İstanbul’da hava yağışlı olduğu için dışarı çıkmayı planlamayanlara Netflix üzerinden izleyebilecekleri birkaç güzel içerikten bahsedeceğiz.

 

Nightflyers

İnsanlar tehlike altındadır ve bu tehlikeden insanları kurtuluşu bilim insanlarına ve telepatik güçlere sahip birinin elindedir. Nightflyers ’ta bir grup insanın dünyayı terk ettikten sonra bir şeylerin ters gittiğini fark ettiler. Kötücül bir enerjinin uzay gemisine gelmesi ve tamamen savunmasız kalmalarından sonra eve nasıl döneceklerini merak ederek izleyebileceğiniz güzel bir film sizleri bekliyor.


V-Wars

V-Wars isminden de anlaşıldığı gibi ürkütücü vampirler ve bir doktorun (Ian Somerhalder) olduğu bir film. Doktor insanları kana susamış yaratıklara dönüştüren bir hastalığa karşı panzehir hazırlamaya çalışmaktadır. İşler yolunda giderken bir olay olur ve Doktor Swann’ın bir arkadaşı da vampire dönüşür. Vampire dönüşen arkadaşı ise bu hastalıktan etkilenmeyen insanlara karşı bir kin duymakta ve bu kinini onlara zarar vererek göstermektedir. Vampirlere karşı olan bu macerada Doktor Swann’ın yanında olmak isterseniz siz de bu filmi Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

 


The Confession Killer

Seksenlerde işlediği cinayetleri itiraf eden Henry Lee Lucas ile ilgili olan belgeselde Lucas’ın dünyanın en kötü seri katili mi yoksa adalet sisteminin açılarını bulup onu aldatan biri mi olduğunu bulmaya çalışıyoruz. The Confession Killer ’da Lucas’ın bu kötü ününü ve tüm o cinayetlerin gerçekten de onun tarafından mı işlediğini işlemeye çalışmışlar.


Magic for Humans

Justin Willman’ın havalı sihirbazlık gösterilerinin ikinci sezonu geldi. Sosyam medya engellemeleri, güreş ve daha birçok konu içeren şovları bu sezonda karşınızda olacak. Eğer bu tür programları seviyorsanız eğlenmeniz mümkün.

Sizin de sevdiğiniz ve pazar günleri oturup izleyebileceğiniz seri ve filmlerden bahsetmek isterseniz yorumlarda buluşalım.