CASTLEVANIA 3. Sezon 10 Bölüm Olarak Karşımıza Çıkacak

Adi Shankar‘ın ekibinde bulunduğu ve geçtiğimiz günlerde Netflix’de 2. sezonunu izlediğimiz Castlevania için 3. sezon üzerine açıklamalar gelmeye başladı. İkinci sezonu 8 bölümden oluşan yapım 26 Ekim’de Netflix’e gelmişti.

Sam Deats‘in yönettiği, Warren Ellis‘in yazdığı ve diğer yapımcılar Fred Seibert, Kevin Kolde, Adi Shankar ile birlikte yapımcılığını üstlendiği yapım oldukça beğenilmekte. İkinci sezonu 8 bölüm olarak gelen dizinin üçüncü sezonu tam 10 bölüm olacağı haberi de geldi.
CASTLEVANIA 3. Sezon


İlk 4 sezonunu 2017 yılının Temmuz ayında izlediğimiz yapımın dağıtım haklarının sahibi Viz Media.

2015 yılında Frederator Stüdyolarında Fred Seibert ve Kevin Kolde ile birlikte çalışmaya başlayan Adi Shankar, Konami’nin ünlü Castlevania oyun serisini mini bir dizi haline getirdi. Oyunun tarihine bakacak olursak 1989’da NES/Famicom sistemlerde  Castlevania  III: Dracula’s Curse adı ile çıkmış olan 1476’da geçen hikayeyi konu almakta.  Yıllarca Dracula’ya karşı savaşmış bir aileden gelen Trevor Belmont ile yandaşları Büyücü Sypha Belnades, Korsan Grant Danasty ve Dracula’nın yarı vampir oğlu Alucard  bu yapımda yer alıyorlar.

Castlevania incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

09.01.2020 Güncellemesi

Powerhouse Animasyon stüdyosu attığı tweet’lerle serinin 2020’de bizlerle olacağına dair izlenimler sağladı.

 

Aşağıda da göreceğiniz üzere Drakula emojisi ile yapılmış 2020 yine animasyon stüdyosunun resmi hesabından atılmış. Ne dersiniz Castlevania 3. sezon bu yıl kesin bizlerle olacak mı?

 

4 Şubat 2020 itibari ile yayın tarihi ve yeni afiş ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.