Netflix’den CASTLEVANIA 3. Sezon İçin Yeni Afiş ve Yayın Tarihi

Video oyunundan animasyon diziye uyarlanan Castlevania yeni sezonu ile  sonunda geri dönüyor.

Bugün Netflix’in twitter resmi hesabından Castlevania serisi ile ilgili yeni bir afiş ve yayın tarihi ile ilgili tweet geldi.

Netflix yenilenmiş Castlevania’nın üçüncü sezonunun yapımına 2018 Ekim’inde yani ikinci sezonun yayınlanmasından birkaç gün sonra başlamıştı. Netflix’in yaptığı Castlevania’nın neden “video oyunu uyarlamalarının kralı” olduğunu ikinci sezonu izlerseniz anlayabilirsiniz.

Aslında yeni sezonla ilgili daha önceden bir haber almıştık. Netflix Nordic yeni sezonun 2020’de geleceği ile ilgili bir tweet atmıştı. Ama sonradan bir sebepten dolayı attığı tweeti silmişti. Tweetin bir hata sonucu atıldığı söylense de yeni sezonun yakın zamanda geleceği bugün doğrulanmış oldu. Castlevania yeni sezonu ile 5 Mart’ta Netflix’de olacak.

Castlevania’nın 3. Sezon’un konusu şimdilik gizliliğini koruyor, ancak posterde Alucard (James Callis), Trevor Belmont (Richard Armitage) ve Sypha Belnades’in (Alejandra Reynoso) geri döndüğünü ve Carmilla’nın (Jaime Murray) ana kötü karakter olarak Dracula’nın yerini alacak gibi duruyor. Poster ayrıca yeni bir karaktere de ev sahipliği yapıyor. Karakterin Castlevania: Lament of Innocence oyunundan tanıdığımız simyacı Rinaldo Gandolfi olabileceği düşünülüyor.

castlevania afiş

Serinin yapımcısı Adi Shankar’ın ayrıca bir Devil May Cry serisi üzerinde çalıştığı ve Castlevania ile ortak evrende geçeceği söyleniyor. 3. sezon ile birlikte bu “ortak evren” hakkında daha fazla bilgi alacağımızı düşünüyoruz. Düşünmesi bile heyecan verici değil mi?

Ortak evren ve yeni karakter ile Castlevania 3. sezonunu 5 Mart’ta Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

 

15.02.2020 güncellemesi: 3. sezon fragmanı yayınlandı. Yukarıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

fanzade.com editörü