in ,

BLACK MIRROR 5. SEZON; Yapay Zeka ve Dövüş Oyunlu Yeni Fragman

Black Mirror yeni sezon etkileyici bölümlerle geliyor

http://netflix.com/

Günümüzde ne telefonların zil seslerinden, ne yeni e-posta ve mesaj bildirimlerinden ne de sosyal medya etkileşimlerinden kaçamaz haldeyiz. Bu nedenle insanlarda stres kaynaklı psikolojik sıkıntılar da baş gösterebiliyor.

Açıkçası bir yandan da hayatımızın Black Mirror 5. sezon gibi olmasından korkar duruma geliyoruz. Yeni sezon fragmanında teknolojik kirlilikten dolayı köşeye sıkışmış bir adamı görüyoruz. Bu sezonun hikayelerinde Anthony Mackie, Miley Cyrus, Topher Grace ve Andrew Scott gibi yıldızlar oynayacak.

BBC’nin sevilen antoloji serisi 5 Haziran’da Netflix‘e dönüyor. Kendi maceranızı kendiniz seçebildiğiniz özel bir bölüm olan Bandersnatch, Aralık 2018’de karşımıza gelmişti.

 

Bu sezonun ilk fragmanı insanların birbirine teknoloji ile bağlı olduğu dünyada, başkalarından izole edildiğinizi hissettiğinizde makinelere yönelmenin tehlikelerini, internet üzerinden yapılan buluşmaların cazibesini ve bunun ailenizi nasıl mahvedebileceğini, yanı sıra internet şöhreti olmanın tehlikelerini keşfetmeyi vaadetmekte. Bunun yanı sıra Mortal Kombat tarzı bir dövüş oyununda bir dövüşçü olmayı tecrübe etmenin nasıl birşey olduğunu da görebileceğiz. Tabi bu düşündüğümüz kadar eğlenceli olmayacak gibi.

1 Yorum

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fanzade tarafından yazıldı

Fanzade.com'un haber ve makale hizmetleri hesabı.