AGENTS OF SHIELD 7. Sezon Onay Haberi; AOS Hayranları Mutlu!

Geçtiğimiz haftalar Marvel TV dizilerini sevenler için zor bir zaman oldu. Loki dizisinin geleceğine dair haberin muhteşemliği göz ardı edilemeyecek olsa da Netflix, Luke Cage ve Iron Fist dizilerinin iptal edildiğini söyleyince bu dizilerin sevenleri biraz üzüldü. Ama her şey o kadar kötü değil, çünkü Agents of SHIELD 7. sezon da gelecek.

Agents of SHIELD 5. sezon sonrası iptalden kaçınılması ve gelecek olan bir altıncı sezonun ardından yedinci sezonun da onayının alınması oldukça şaşırtıcı olsa da sevindirici. ABC, 13 bölümlük bir sezon düşünmekte. Bunun dışındaki detaylar şu anlık belirsizliğini koruyor ama hayranları daha çok Agents of S.H.I.E.L.D izlemek için heyecanlanıyor.

Agents of SHIELD 7. sezon onaylandı

Phil Coulson öldü mü? Dönecek mi?

6. sezon hakkında da henüz pek bir şey bilinmese de, “Missing Pieces” isimli ilk bölümü yıldız aktör Clark Gregg tarafından yönetileceği söylenmiş durumda. Ama oynadığı ve 5. sezonda ölen Phil Coulson‘ın geri dönüp dönmeyeceği konusu henüz net değil.

Dizi için ne kadar önemli olduğu ve MCU  bir bütün olarak ele alındığında  S.H.I.E.L.D. Coulson olmadan devam ettiğini söylemek gerek. Özellikle şu anda bir yedinci sezon yolda iken durum böyle.  Ayrıca, Captain Marvel‘da da Phil Coulson’ı göreceğiz.

Her ne olursa olsun, Agents of SHIELD 7. sezon hakkında daha fazla bilgi edinir öğrenmez size bildireceğimizden emin olabilirsiniz.

Agents of SHIELD’ın konusu nedir?

S.H.I.E.L.D (strategic homeland intervention enforcement and logistics division) adındaki gizli teşkilatın doğaüstü olayları incelemesi ve kontrol altına almak istemesini konu edinen Marvel yapımı dizi. İlk başlarda hayal kırıklğına da uğratsa son sezonla inanılmaz bir ivme yakaladı ve izlenmesi gereken bir dizi haline geldi. Hele ki 4. Sezonda Ghost Rider’ın ortaya çıkması ile  dikkatler diziye çevrildi. 5. sezonu ile sonlanan diziye 6. sezon haberi geldiğinde hayranlar oldukça sevinmişti.  Şu anda ise 7. sezonu onayı alan dizinin iki sezon daha devam edeceğini öğrenmiş olduk.

Siz Agents of S.H.I.E.L.D dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Daha da uzamasını ister miydiniz?