FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

MMORPG BLEACH Oyunu "BOUNDARY AWAKENED SOULS" Geliyor

1

Bir MMORPG BLEACH oyununa ne derdiniz? Mobil oyun yapımcısı KLab Inc, Çinli yapımcı Kunlun Lexiang Network Teknoloji ile bir araya gelerek BLEACH Kyo・Kai-Tamashinokakusei: Shinigami (Bleach: Boundary Awakened Souls – Shinigami) isimli oyun üzerinde çalıştı. Ve birkaç gün önce oyuna ait bir videoyu paylaştı. Oyunda birçok farklı Bleach karakterini dövüş sırasında görebiliyoruz.

Oyun Çin'de Apple App Store üzerinde yayınlandı ve 22 Kasım'da da Google Play'e gelecek. Ancak Çin dışındaki ülkelerde ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı.

Oyun, MMORPG türünde ve çok oyunculu seçeneğe sahip olacak. Karakterler arasında mangadan da bildiğimiz Ichigo ve Rukia gibi karakterlerle şehire saldıran Hollow'lara ve diğer düşmanlarla çatışacağız. Oyunun görevleri tamamen mangadaki hikayelerden oluşmaktaymış.

KLab, bir başka Bleach oyunu olan Bleach: Brave Souls'u 25 Temmuz 2015'de Japonya'da yayınladı. Ocak 2016'da da tüm dünyada yayınlanmıştı. Oynaması ücretsiz olan oyun 2017 Ekim'inde IOS ve Android üzerinde 25 milyon indirme sayısına sahipti.

 

Önceki yazımız olan SONY E3 2019 'a KATILMAYACAK! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
1 yorum
  1. Fatih uzun diyor

    Gerçekten güzel olmuş, iyi eğlendiler.. hareketleriyle ve neşeliğiylede güldürdüler.. teşekkürler arigatooo…

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.