KALEY CUOCO’dan PENNY & LEONARD Spinoff’u Hakkında…

The Big Bang Theory final sezonu için hızla çalışmaya devam ediyor. Hayranlar ise dizideki karakterlerin son hikayelerini görmeye henüz hazır değil.12 yıldır Penny karakterini canlandıran Kaley Cuoco, dizideki eşi Leonard ile birlikte bir spin-off’ta rol almaya sıcak bakıp bakmadığı sorusunu şöyle yanıtladı:

” Chuck ile yeniden çalışmayı isterim, bunlar Chuck’ın karakterleri ve yapmak istediği şey.”

Kaley Cuoco‘nun cevabı ümit kırıcı değil. Böyle bir rolle ilgileniyor olması bile büyük olay. Bazı oyuncular karakterleri ortaya çıkarırken büyük bir tutkuyla oyunculuk sergiliyorlar. Couco da Penny’i biraz süre daha oynamaya açık görünüyor.

Johnny Galecki Ve Kaley Cuoco
Johnny Galecki Ve Kaley Cuoco

Deyimde de söylendiği gibi,” Bir şey kırılmadıysa, tamir etme!” Kaley de dizinin ana karakterlerinden birini oynayarak muazzam bir kariyer başarısı elde etti. Ayrıca Leonard ve Penny’nin evliliğinde keşfedilmeyi bekleyen pek çok hikâye var. Tabii bu hikayeler dizinin nasıl bittiğine bağlı olacak.

Sadece Leonard ve Penny‘i içeren br spin-off olursa, ikisinin uzaklara taşınmasını gerektiren bir fırsat karşılarına çıkar ve hikâye böylece başlar. Bu şekilde diğer karakterlerin yokluğu da mantıklı bir zemine oturmuş olur. Hem isterlerse onlar da daha sonra dahil olabilirler.

Spin-off’lar her zaman belirsizlik içerir. Dizideki iki önemli karakterin varlığı ise başarılı bir iş çıkacağını işaret eder. Sonuçta 12 yıl uzun bir zaman ve bütün karakterler bir gecede yok olacak.

Görünüşe göre dizinin yaratıcısı Chuck Lorre kabul ederse bir spinoff olacak. Penny ve Leonard’ın veda etmesine ve çocuk sahibi olmak konusunda ortak bir karara varıp varamayacaklarına dair cevaplara daha pek çok bölüm var.

Yayınlanan son bölümde her ikisi de hayattan beklentilerinin farklı olduğunu öğrendiler. Penny çocuk istemediği konusunda son derece kararlıyken Leonard çocuk istediğini belirtti. Bu olayın sonunun nereye varacağını hep beraber göreceğiz.

Umarız The Big Bang Theory bitmeden bir anlaşmaya varabilirler. Ya da hayranların umdukları gerçek olur ve bunun sonucunu bir dizide öğreniriz.

Kaley Cuoco kimdir?

Oyuncu, 30 Kasım 1985 tarihinde Camarillo, Kaliforniya’da Gary Carmine  ve Layne Ann Cuoco çiftinin kızı olarak doğmuştur. Tam ismi Kaley Cuoco Christine’dır. Briana adında bir kız kardeşi vardır. 16 yaşında liseden mezun olmuştur. 6 yaşında ise modellik ve oyunculuk yapmaya başlamıştır.

İlk sinema filmini “Quicksand: No Escape” filminde Donald Sutherlandile birlikte oynadı(1992 yılında). Daha sonra Disney Channel kanalında yayınlanan “Brandy ve Bay Bıyık” çizgi filminde Brandy Herrington seslendirmesi yaptı.

2005 senesinde başrollerini kadınların paylaştığı uzun süren bir dizi olan “Charmed” da Billie Jenkins rolü ile tanındı.

2006’da başrollerinde Wentworth MillerDominic Purcell ve Robert Knepper‘in oynadığı “Prison Break” adlı dizinin 2. Sezonunda konuk oyunculuk yaptı.

2008 yılında ise “Penthouse” ve “Killer Movie” filmlerinde boy gösterdi.

Ama parlamasına sebebiyet veren 2007’de Big Bang Theory  dizisindeki Penny rolüydü.