PUNISHER 2016’da Geri Dönüyor

Marvel’e yeni bir Punisher serisi geliyor.

Bir adamın suçla tek başına savaşı yeniden düzenlenip, biçimlenip, enerjik bir biçimde 2016’da geri dönüyor. Frank Castle, Marvel Evreni’nin yeraltı dünyasını dehşete düşürmek için THE PUNISHER #1! ile geliyor. Yıldızı gün geçtikçe parlayan yazar Becky Cloonan (Gotham Academy, Southern Cross) ve Punisher’ın efsanevi çizeri Steve Dillon, Frank’e yeni bir başlangıç yaratmak ve yolunda duran herkesin sonunu hazırlamak için bir araya geliyor.

punisher
The Punisher

New York sokaklarında rutin uyuşturucu operasyonları düzenlenmesine rağmen yeni bir uyuşturucu sokaklarda hızla yayılır. Bu uyuşturucu dengesiz süper askerler ortaya çıkmasına sebep olur. Uyuşturucu dört bir yana yayılırken, bunun arkasındaki kişinin Punisher ile olan şaşırtıcı bağlantısı ortaya çıkar; uyuşturucunun arkasındaki isim Frank’in askerlik günlerinden arkadaşıdır. Frank uyuşturucunun izini takip edip derinlere indikçe Northeast’in karanlık yanlarını keşfeder ve bu andan itibaren hayatta kalmak ve akıl sağlığını korumak için bir mücadele başlar.

Yazar Becky Cloonan, Marvel.com’da; “Punisher’a yeni bir bakış açısı getirdim fakat özünde Frank Castle karakter olarak hala aynı.” dedi.