DC, Rebirth #1 Öncesi Büyük Bir Karakterin Dönüşünü Açığa Çıkardı

DC Comics, kim olduğuna dair ipuçları olan büyük bir karakterin döneceğini,  DC Universe: Rebirth #1 yayınlanmadan önce, karakterin yer alacağı serinin kapağıyla açıklayacağını ortaya çıkardı.

dc1

Uyarı: Yazımız DC Universe: Rebirth #1 hakkında spoiler içermektedir!

Geçen Cuma,  DC Universe: Rebirth #1’in online olarak sızdırılması DC’ye ilham verdi ve DC, sayının Çarşamba günü çıkışından önce sayıyla ilgili büyük bir gelişmeyi açığa çıkardı. DC Universe: Rebirth #1’den açığa çıkan sayfada, Wally West’in Flashpoint’ten önce ortaya çıktığını görüyoruz. Daha genç olmasına ve Kid Flash kostümü giymesine rağmen onun, New 52’den önceki Flash olarak yetişkin hayatına dair anılarını kaybetmediği görülüyor.

dc3

Açığa çıkanlardan biri de Wally’nin artık takımın bir parçası olduğunu gösteren Titans: Rebirth #1 kapağı.  Onu, Kid Flash kostümünden tasarlanan kafası açıkta kalan maskeli yeni bir kostümle görüyoruz. Wally, Barry Allen Flash ile bir arada yaşıyor ve her ikisi de Flash ismini kullanıyor. Aynı zamanda  New 52’den diğer bir Wally West’te orada ve Kid Flash rolüne bürünmeye çalışıyor.

dc2