FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Şirin Pokemon İş Başında! DETECTIVE PIKACHU Filminden Yeni Fragman

0

Ryan Reynolds'ın şirin mi şirin bir pokemon olan Pikachu karakterine sesiyle hayat verdiği yeni Pokemon filmi Detective Pikachu'dan yeni bir fragman yayınlandı.

Klasikleşmiş parçaları fragmanlarda kullanma akımını devam ettiren fragmanda Bonnie Taylor'dan Holding Out For A Hero şarkısını duyuyoruz.

10 Mayıs'ta vizyonda olacak film için aynı zamanda yeni bir afiş paylaşıldı:

PIKACHU Filminden Yeni Fragman

Posterde Pikachu ön planda olmakla birlikte küçük küçük pek çok pokemon dikkat çekiyor.

Filmin konusu şu şekilde özetlendi: "Dedektif Harry Goodman'ın esrarengiz biçimde kaybolmasıyla oğlu Tim (Justice Smith) bu olayı araştırmaya başlar. Bu araştırmada Tim'in yardımcısı, babasının eski pokemon dostu Pikachu'dur. Birbirleriyle iletişim kurmada çok iyi olan bu ikili heyecan verici gizemi çözmek için güçlerini birleştirecek. İnsanların ve pokemonların hiper-gerçekçi bir canlı-aksiyon dünyasında yan yana yaşadığı modern bir metropol olan Ryme City'nin neon ışıklı sokaklarında ipuçlarını kovalayacak kahramanlarımız. Bu arayış tüm pokemonları tehdit eden bir komployu mu açığa çıkaracak?"

Başrol Reynolds dün YouTube kanalından fragmanın habercisi olacak şekilde şu eğlenceli videoyu paylaşmıştı:

2016 yazında siz de Pokemon GO rüzgarına kapılmış mıydınız? Yeni Pokemon filminden beklentileriniz neler? Yorumlarda görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.