Şirin Pokemon İş Başında! DETECTIVE PIKACHU Filminden Yeni Fragman

Ryan Reynolds‘ın şirin mi şirin bir pokemon olan Pikachu karakterine sesiyle hayat verdiği yeni Pokemon filmi Detective Pikachu‘dan yeni bir fragman yayınlandı.

Klasikleşmiş parçaları fragmanlarda kullanma akımını devam ettiren fragmanda Bonnie Taylor’dan Holding Out For A Hero şarkısını duyuyoruz.

10 Mayıs‘ta vizyonda olacak film için aynı zamanda yeni bir afiş paylaşıldı:

PIKACHU Filminden Yeni Fragman

Posterde Pikachu ön planda olmakla birlikte küçük küçük pek çok pokemon dikkat çekiyor.

Filmin konusu şu şekilde özetlendi: ”Dedektif Harry Goodman’ın esrarengiz biçimde kaybolmasıyla oğlu Tim (Justice Smith) bu olayı araştırmaya başlar. Bu araştırmada Tim’in yardımcısı, babasının eski pokemon dostu Pikachu’dur. Birbirleriyle iletişim kurmada çok iyi olan bu ikili heyecan verici gizemi çözmek için güçlerini birleştirecek. İnsanların ve pokemonların hiper-gerçekçi bir canlı-aksiyon dünyasında yan yana yaşadığı modern bir metropol olan Ryme City’nin neon ışıklı sokaklarında ipuçlarını kovalayacak kahramanlarımız. Bu arayış tüm pokemonları tehdit eden bir komployu mu açığa çıkaracak?”

Başrol Reynolds dün YouTube kanalından fragmanın habercisi olacak şekilde şu eğlenceli videoyu paylaşmıştı:

2016 yazında siz de Pokemon GO rüzgarına kapılmış mıydınız? Yeni Pokemon filminden beklentileriniz neler? Yorumlarda görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.