Yeni Jenerasyon Naruto’da Geri Sayım

Yeni Jenerasyon Naruto gelecek mi? sorularına yanıt Masashi Kishimoto’dan geldi. Popüler Ninja dergisi Shonen Jump‘ın Japonya baskısı, çıkışına 19 günden az bir süre kala  tanıdık silüetleri içeren geri sayım niteliğinde bir  reklam yayınladı.

Yeni Jenerasyon Naruto

Naruto’nun yazarı Masashi Kishimoto yaz ayları boyunca dijital Shonen Jump Plus’ta bilim-kurguyla ilgilendiğini dile getirdi ki bu da sayfa sayıları ve çıkış tarihleri açısından baskı versiyonundan daha fazla özgürlük anlamına geliyor. Kishimoto verdiği bir demeçte:

“Bundan sonraki çalışmamın ne olduğuna karar verdim. Henüz daha yeni Naruto’yu yaparken çeşitli materyaller hakkında düşündüm. Öyle sanıyorum ki sonraki çalışmam bilim kurgu tarzında olacak. Henüz çalışma tamamlanmadı ve henüz editörüme göstermedim fakat karakterleri dizayn ettim. Naruto hayal edebileceğimden daha büyk bir hit oldu. Yine benzer bir başarıyı hedefliyorum. Sıradaki mangayı ne zaman duyuracağımı henüz bilmiyorum ama Naruto’yu aşmak için kendimi zorlamayı planlıyorum bu yüzden lütfen biraz bekleyin.” dedi.