Shingeki no Kyojin 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

Shingeki no Kyojin Sezon 2 Tarihi sonunda açıklandı.

Ve sonunda beklenen haber geldi. Eminim ki siz değerli okuyucular da benim gibi uzun zamandır bu haberi bekliyordunuz. 2016 yılının muhteşem animeleri beraberinde getirdiği, bu gelecek animelerden birinin de  (Attack on Titan) 2. sezonu olacağı bekleniyordu. Daha sonra gelen iddialarla beraber yeni sezonun 2017’de geleceği denirken sonunda tarih netleşti.  2. sezon, 2017 İlkbahar sezonunda bekleyenleriyle buluşacak. Mangakamız Hajime Isayama ise animenin 2. sezonuna ilk sezondan daha fazla güveniyotarmuş.

Etkinliğin ardından Shingeki no Kyojin 2. sezon detayları animenin resmi isternet ( shingeki.tv/season2 ) adresinde yer verildi ve animenin yapım kadrosu açıklandı. 2. sezonun yönetmenliğini Masashi Koizuka yapacakken ilk sezon ve anime filmlerinin yönetmeni Tetsuro Araki 2. sezonun yapımcı koltuğunda oturacak.

Shingeki no Kyojin 2. sezon
Shingeki no Kyojin 2. Sezon Resmi Görseli

Ayrıca anime serisi 2013 yılında başlamış ve dünya çapında büyük bir üne ulaşmıştı. Ardından seri için live-actionlar, filmler çekildi ve anime için çekilen son filmde 2. sezona ait görüntüler yer alıyordu.

Umarız ki anime bu sefer söylendiği gibi 2017 İlkbahar sezonunda gelir ve tarihi daha ertelenmez. Yapılan yeni açıklamalarla beraber sizlere serinin yeni sezonu hakkında bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Siz yeni sezonun ertelenmesi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Sıkı anime izleyicisi ve manga okuyucusu. Ara sıra çeviri yapar, ara sıra da haber yazar.