“Occultic;Nine” Animesi Kadrosu Açıklandı

Chiyomaru Shikura’nın paranormal bilim romanı Occultic;Nine için kapsamlı planlar hayata geçiyor. Dördüncü yapım  bilim macerası olmasa da, Chaos;Head, Steins;Gate ve Robotics;Notes’u takip edecek. Hikaye Shikura halkasının dördüncüsü niteliğinde. Seriler  Tokyo MX, ABC Asahi Broadcastiong, CBC Television, Gunma Television, Tochigi TV ve BS11’de Ekim’de gösterime girecek.

https://www.dailymotion.com/video/x4ogz5g_occultic-nine-pv_tv

’’Occult’ gibi bir şey yok. Tümüyle bilim tarafından çürütülebilir.Sadece her şeyi kabul edenler gerçeği bilme hakkını elde eder.’’

Yuuta Gamon (Seslendiren: Yuuki Kaji) 17 yaşında dağınık bir paranormal bilim blog yazarıdır ve kendini NEET God olarak tanıtır.

Sarai Hashigami (Seslendiren: Kaito Ishikawa) 19 yaşında, üniversite birinci sınıf öğrencisidir ve Kichijouji’de yaşamaktadır. Her şeye direkt olarak ulaşmakta ısrar eder ve fantastik öğelerden nefret eder. SARAI nickiyle online olur.

Ryouka Narusawa (Seslendiren: Ayane Sakura), şarkıcı olmayı hayal eden 16 yaşında bir lise birinci sınıf öğrencisidir. Ryoutasu nickiyle online olur.

Miyu Aikawa (Seslendiren: Hitomi Yoshida), 16 yaşında NicoNico falcılık videolarının takıntılı yıldızı. Myu nickiyle online olur.