Digimon Adventure Üçlemesinin İkinci Filminin Videosu Yayınlandı

Digimon Adventure tri. film serisinin ikinci filmi Digimon Adventure tri.  Ketsui(Determination) için yeni bir reklam videosu yayınlandı.

İlk videoda olduğu gibi yeni video da bu yaz yayınlanacak olan serinin üçüncü filmi Digimon Adventure tri. Kokuhaku (Confession) için bir video ile bitti.

  1. teaser’da yeni gelişmelere dikkat çekildi;  Patamon sessizce “Sayonara, Takeru” (T.K.) derken, Takeru onu, “Patamon” diye bağırarak cevapladı.

Film Japonya’da, 12 Mart’ta gösterime girecek ve sınırlı bir süre için -3 hafta- gösterimde olacak. Film, aynı zamanda ve aynı gün ücret karşılığında online olarak da izlenebilir olacak ve sinemalar sınırlı sayıda erken Blu-ray Disc seçeneği sunacaklar. Normal olarak Blu-ray Disc ve DVD’ler mağazalara 2 Nisan’da gelecek.

  1. filmin kapanış şarkısı “Seven tri.Version’u, Kouji Wada icra ederken, Wada’nın “Butter-Fly şarkısı 2. filmin açılış şarkısı olmaya devam edecek.

Crunchyroll Digimon Adventure tri. animesinin ilk 4 bölümünü, A.B.D., Kanada,Güney Afrika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Latin Amerika’da yayınlıyor. Crunchyroll serinin sonraki bölümünü Mart ayında yayınlayacak.