DETECTIVE CONAN MOVIE 20’NİN Ana Görseli Yayınlandı

Detective Conan

Bildiğiniz üzere yılların eskitemediği efsane seri Detective Conan‘a yeni bir film daha geliyor. 16 Nisan’da Japonya’da gösterime görecek film için, Haftalık Shonen Sunday dergisi bugün filmin bekleyenleriyle filmin ana görselini paylaştı.

Detective Conan
Filmin Ana Görseli

Filmin hikayesi;

Dünya çapında gizemli suikastlar olmaktadır. Şüpheli bir casus gizli dosyalara erişmiştir. Casus dosyaları çalmadan önce, Rei Furuya, gizli polis memurlarından oluşan bir kadro ile gelmiştir. Casus bir araba çalarak kaçar, ama çok geçmeden Rei onu bir Mazda FD RX-7 ile yakalar. Sonrasında casus ile Furuya otobanda kapışırlar. Kafa kafaya giden yarış başka arabaların da karışacağı bir kazaya sebep olmak üzereyken, FBI ajanı Shuichi Akai’nin tüfeğinden çıkan kurşun casusun arabasını vurur ve araba yoldan çıkar.
Sonraki gün, Conan ve arkadaşları yeni açılan bir akvaryumu ziyarete gider. Parkın içerisinde, büyük bir dönme dolabın altında “tek gözlü” yaralı bir kadın bulurlar. Kadın hafızasını kaybetmiş, kendi adını bile hatırlamıyordur ve telefonu da bozuktur. Conan ve arkadaşları, kadınla birlikte kalıp hafızasını geri kazanmasına yardımcı olmaya karar verirler. Conan ve arkadaşları için bitmeyen tehlike Veromouth, yakınlarda gizlenmiştir ve her şeyi duyar. Bir susturucu çıkarır ve geri dönüp yoldaşları ile irtibata geçer: “Her şey Gin’in planladığı gibi gidiyor.”

Serinin 19. filmi Detective Conan Movie 19: The Hellfire Sunflowers, Japonya’da gösterime geçen sene 18 Nisan tarihinde girmişti. 20. filmin gelmesine de kısa bir süre kaldı. Bakalım hiç bitmeyen Detective Conan macerasını bu filmde de görebilecek miyiz?

Sıkı anime izleyicisi ve manga okuyucusu. Ara sıra çeviri yapar, ara sıra da haber yazar.