Crunchyroll Twin Star Exorcists Animesini Yayınlayacak

Medya dağıtım servisi  Crunchyroll,  Yoshiaki Sukeno’nun Twin Star Exorcists (Sōsei no Onmyōji) mangasından uyarlanan animeyi Japonya ile aynı anda yayınlayacağını duyurdu.

twinstar

İlk bölüm, Asya dışındaki  Crunchyroll  üyeleri için 6 Nisan saat 07.00’da izlenebilir olacak. Seri ilk gösterimini Japonya’da Tokyo Tv’de  6 Nisan saat 18.25’te yapacak. Seri ayrıca Japonya’da TV Osaka, TV Aichi, TV Hokkaido, TV Setouchi, ve TVQ Kyushu Broadcasting’de gösterilecek.

Crunchyroll serinin hikayesini şu şekilde özetliyor:

“Impurities olarak bilinen grotesk canavarlar, bugünün paralel diyarı olan Magano’da bulunmaktadırlar.Şeytan çıkaranlar insanları korumak için bu kötü hayaletleri arındırmaktadırlar.Rokuro Enmadou bir şeytan çıkaran olmaya karşı çıkar, ta ki bir kehanet onu evli şeytan çıkaranlara verilen isim  “Twin Star Exorcist,” olarak adlandırana kadar. Rokuro ile birlikte bu ünvana layık görülen diğer kişi olan Benio Adashino adlı kız, dünyayı tüm  Impurities’lerden arındırmaya kararlıdır. İkili birlikte Twin Star Exorcists olarak bir çok mücadeleye katılır ve Rokuro, Benio’yu dövüşürken izlediğinde kehanete inanmaya başlar.Rokuro, Hiinatsuki Trajedisi’nden sonra ilk defa zayıf noktasıyla yüzleşecektir.”