Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai !’nin 3. Sezonu Olabilir

Kyoto Animation’ın Chuunibyou demo Koi ga Shitai! animesinin resmi Twitter hesabından, 27 Mayıs’ta Niconico Douga üzerinde bir canlı yayın yapılacağı  duyuruldu. Yayın Chuunibyou demo Koi ga Shitai! ~ Yami no Honou ni daka rete kike ~ Ankoku mis no kai ~ shuu ~ adı altında yapılacak ve anime serisinin ana kadrosu (Uchida Maaya, Akasaka Chinatsu, Uesaka Sumire ve Asakura Azumi) görünecekler.

Ayrıca, Twitter hesabında bu özel canlı yayın akışı etkinliğinin bir nedeni olduğuna dikkat çekiliyor.

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!,  Torako tarafından yazılan ve çizimlerini Nozomi Osaka’nın yaptığı bir light novel serisi. 2013 yılında animasyonlaştırılmış bir filmi yayınlandı. Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren’in 2. sezonu 2014 yılının Ocak-Mart ayları arasında yayınlandı.

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! hikayesi özeti:

“Yuuta Togashi ortaokuldayken chuunibyou’dan( Ortaokul 2. sınıf sendromu anlamına gelen Japonca argo bir terim. Yetişkin gibi davranıp,gerçekleri görmezden gelip, diğer kişilerin sahip olmadığı özel güçlere sahip olduğuna inanan, asosyal kişiler için kullanılan bir terimdir.)  muzdarip bir öğrenciydi. Mezun olduğunda bunu kötü bir geçmiş olarak arkasında bıraktı ve unuttu…ya da unutmayı isterdi. Lise, sorunsuz ve eğlenceliydi ta ki, kaçınılmaz üzücü bir olay gerçekleşene kadar.Bu olay Yuuta ‘yı  Rikka Takanashi ile anlaşma yapmaya sürükledi ve onun son derece sıradan olan yaşamını değiştirdi.’’