Busu Ni Hanataba Wo Mangası Anime Oluyor

Young Ace dergisinin aralık sayısında, Roku Sakura‘nın yazdığı Busu Ni Hanataba Wo mangasının bir anime uyarlamasının yapılacağı duyuruldu. Anime adaptasyonu yapılan romantik komedi mangasının çıkış tarihiyle ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

Busu Ni Hanataba Wo
Busu Ni Hanataba Wo

Busu Ni Hanataba Wo Mangasının Yayın Süreci

Bungou Stray Dogs serisinde de parmağı bulunan yazar Roku Sakura, romantik komedi türüne sahip Busu Ni Hanataba Wo mangasını Young Ace dergisinde Nisan 2016’da yayınlamaya başladı. Zamanla popülerliğini artırıp serileşen manga bu yıl 2 Eylül’de son buldu.

Animenin Hikayesi

İsminin anlamı çiçek olsa da ana karakterimiz Hana Tabata, küçük gözleri ve ince, çelimsiz vücudu dolayısıyla kendini bir çiçeğe benzetemiyor. Kendini çirkin bulan Hana Tabata, sevimli ve güzel şeylerin bir peri masalından ibaret olduğuna inandırmıştır kendini. Mutluluğa asla ulaşamayacağını düşünen Tabata, her şeye rağmen mutluluğu hayal etmekten vazgeçmiyordur.

Bir gün, Tabata hem yakışıklı hem de son derece kibar olmasıyla sınıfta popüler olmuş Yousuke Ueno ile karşılaşır. Zamanla Yousuke‘nin kendisiyle ilgilendiğini fark eden Tabata, neden onun gibi popüler bir öğrencinin kendisiyle ilgilendiğine anlam veremez. Yousuke Uneo, Tabata‘yı her şeyin dış görünüşten ibaret olmadığı ve mutluluğun çok yakın olduğu konusunda ikna edebilecek mi?

Animenin hikayesi ilginizi çekti mi? Sizce manganın anime uyarlaması nasıl olacak? Düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayınız. Diğer anime haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.