AJIN Demi-Human Manga’sı TV Anime Serisi Oluyor 

Gamon Sakurainin Ajin – Demi-Human mangasının üçleme anime filmi yapılmaya başlanmıştı. Ajin’in resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre şimdi de ünlü manganın TV anime dizisi olması için yeşil ışık yakıldı.

ajin- -visual

Anime serisi ilk gösterimini Ocak ayında Japon Tv kanalları MBS, TBS, CBC’de yapacak. Dizi Japon televizyonlarında 3 gün boyunca gösterildikten sonra, bölümler Netflix’de dünya çapında izlenebilir olacak. Dizi hikayenin derinliklerine inerek izleyiciye daha fazla detay aktarabilmeyi amaçlıyor.

Tv anime dizisi, gelecek olan filmlerle aynı kadroya sahip olacak. Üçlemenin ilk filmi “Shōdō” (Impulse) adıyla Kasım’da Japon izleyiciyle buluşacak.

Üçlemenin 2. tanıtım videosu Temmuz ayında yayınlanmıştı.

Ajin Demi-Human hikayesi ise şöyle;

17 yıl önce Afrika’nın savaş meydanlarında ilk kez bir ölümsüz görülmüştü. Daha sonra bilinmeyen ölümsüz yeni yaşam formları insanlar arasında görülmeye başlandı ve bunlar “Ajin” (demi-humans) olarak adlandırıldı.

Yaz tatilinden hemen önce Kei Nagai adlı bir öğrenci okuldan eve dönerken geçirdiği trafik kazasında ölür. Ardından canlanır ve başına ödül koyulur. Bu olaydan sonra Kei tüm insan ırkından kaçmaya başlar.

Karakterler: