VIKINGS’ten Yeni Görseller: Bjorn Ayıya Karşı

Vikings‘in Patronu Michael Hirst röportajında Sezon 4’te yayınlanacak olan Bjorn‘un Ayı ile mücadelesini yansıtan sahnelerine değindi.

Bjorn, yeni sezonda kendisini ailesine kanıtlamak için ormana gider. Ragnar ve Lagertha Bjorn’e her zaman bir çocuk olduğunu düşünerek davranmışlardı ve ona bu yüzden çok da saygı duymamışlardı.” Diyor Vikings yaratıcısı Michael Hirst. O, Ragnar ve elbette ki kendisine ne kadar cesur olduğunu kanıtlamak için en zor doğa koşullarına göğüs gererek ıssız bir yere gider. Bjorn, aşırı zorlayıcı kış koşullarında Norveç’ in iç kesimlerindedir .’’

Vikings’in çekimleri genellikle İrlanda’da yapılıyor ancak Hirst, Bjorn’un yolculuğunun bezdiri olmasını istemiş. ‘’Alexander Ludwig’i Kanada’ya yolladık. Biz onu göldeki bir buz deliğine atlattık. Ona işkence yaptık.’’ Diyor Hirst ve eklemekte acele ediyor ‘’O, bu olaydan keyif aldı’’ Bjorn’un ayı ile çekilen sahneleri için iki farklı ayı ile çalışmamız gerekti. (iki ayının arasındaki fark belli olmadığından onların Olsen İkizleri kadar birbirine benzer olduğuna değiniliyor) Onların çok iyi birlik olduklarını düşünüyorum der ve güler. Onlar ayağa kalktıklarında boyları 9 feet uzunluğunda olacaklar. Alexander’ın boyu ise 6.5 feet (1.98 cm). Ayılar Alexander’ın yanında küçük gözüktü.’’ Diyor.

Hirst, Bjorn’un vahşi hayatta karşılacağı zorlukla müdalesine dair ipuçları verdi. ‘’Belki de Bjorn daha büyük sorunlarla da başa çıkması gerektiğine, Bjorn’un bazı güçlerin komplolarıyla karşılaşabileceğini ve onlarla başa çıkması gerektiğine de değiniyor. Biz o güçlerin kimler olduğunu, Vikings’in ekrana dönüş tarihi olan 18 Şubat 2016’dan itibaren görmeye başlayacağız.

Şimdi sizi Bjorn’un kendisi isminin de anlamı olan ‘’ayı ‘’ ile mücadelesini yansıtan fotoğraflarla baş başa bırakıyoruz.

bjorn1
bjorn2
bjorn3
Fanzade.com editörü