FAIRY TAIL Sahne Oyunu ve Shuuto Miyazaki, Natsu Olarak Karşımızda

Hiro Mashima‘nın Fairy Tail mangasının sahne oyunu, D-BOYS’un aktörü Shuuto Miyazaki ‘nin kahraman Natsu Dragneel olarak kostümlü bir görselini ortaya çıkardı.

Akiko Kodama ( Live Spectacle Naruto sahne oyununun yönetmeni) sahne oyununun yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını yapıyor. Oyun Tokyo Ikebukuro‘daki Sunshine Tiyatrosu’nda 30 Nisan-9 Mayıs tarihleri arasında gösterilecek.

fairytail

Mashima’nın orjinal mangasında, dünyanın en kötü şöhretli büyücü birliği Fairy Tail’in maceraları anlatılıyor. Manga 2 Tv animesine, çeşitli video anime projelerine ve  birçok spinoff mangaya esin kaynağı oldu. Serinin ilk anime filmi Fairy Tail the Movie: Phoenix Priestess, Ağustos 2012’de Japonya’da gösterime girdi.

Kodansha, manganın 52. derlenmiş cildini 17 Kasım’da Japonya’da çıkardı. Del Rey orjinal manganın ilk 12 cildini Kuzey Amerika’da yayınladı. Kodansha Comics 2011 yılında mangayı İngilizce olarak 13. ciltten itibaren yayınlamaya devam etti. Kodansha Comics 24 Kasım’da manganın 51. cildini yayınladı. Crunchyroll,  ilk anime serisini ve şu anda devam eden 2. Tv animesini çeşitli ülkelerde ve Japonya’da yayınladı,Japonya’da online olarak yeni bölümler de yayınlıyorlar. Funimation ise her iki anime serisini de DVD/Blu-ray Disc seti olarak piyasaya sürüyor.

Fairy Tail natsu live action
Fairy Tail Sahne Oyunu – Natsu