Supernatural’ın Yıldızı Nightwing’i Oynamak İstiyor

Jared Padalecki, Nightwing, Supernatural
Supernatural'da Sam W.'ı canlandıran Jared Padalecki

DC, Nightwing filminin yapımını resmi olarak onayladığından beri hayranlar arasında Nightwing’i kimin oynayacağına dair spekülasyonlar dönerken, bir Hollywood yıldızı rolü almak istediğini itiraf etti.

Korku-gerilim serisi Supernatural‘ın yıldızı olan Jared Padalecki, kendisine Nightwing için potansiyel rolü olduğu konusunda neler hissettiğini soran bir hayranına verdiği cevabı hepimizin aklında “Acaba?” sorularının oluşmasına sebep oldu.

On yıldır hayaletler, vampirler ve Supernatural’daki diğer yaratıklarla savaşan Padalecki, dövüş becerileri ve komik esprileriyle, bu karakter için muhtemel bir aday olmaya hazır. Padalecki’nin hayranları tarafından mavi giyinmiş bir kanunsuzu oynamaya muhtemel bir aday olarak ilk kez görülüşü değil. Birkaç yıl önce BossLogic, Padalecki’nin Nightwing’in taytında nasıl görüneceğini gösteren fan-art tasarlamıştı.

BossLogic Tarafından Hazırlanan Fan-Art

DC, karakterin filminin çekildiğini açıkladığından beri, hayranları Joseph Gordon-Levitt ve Steven R. McQueen gibi oyuncu önerilerini tartışıyorlardı. Fakat bir aktör ilk kez bir role olan ilgisini açıklamış durumda.

Peki siz Jared Padalecki’nin Dick Grayson’u canlandırması konusunda nasıl hissediyorsunuz? Levitt veya McQueen daha iyi olurdu mu dersiniz? Yoksa aklınızda başka bir aktör mü var? Fikirlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. 🙂