Ben Affleck Yeni Batman Yönetmenini Hoş Karşıladı

Batman Rolünde Ben Affleck
Batman Rolünde Ben Affleck

Star Ben Affleck resmi olarak yeni Batman yönetmeni Matt Reeves’i filme kabul etti ve bunu bir Tweet ve görselle yaptı. Not kısa ve güzeldi: “Batcave’e hoş geldiniz, @MattReevesLA.”

Tweetin altında, Batman kostümünde Ben Affleck’in başlığı açık biçimde Bat bilgisayarını kurcalarkenki yeni bir fotoğrafı vardı. Tweet, Justice League’de Superman’i oynayan yıldız Henry Cavill da dahil olmak üzere birçok beğeni aldı.

Sanal karşılama, nihayet zor duruma düşmüş bir filmde bir şeylerin ilerleyebileceğinin bir işaretiydi. Ekipte Batman’ın eski film yapımcısı Affleck’in yerini yeteri kadar doldurabilecek bir yönetmen var artık. Reeves’den şüphe edelenler, eleştirmenlerce alkışlanan ve ticari olarak başarılı olan Planet of the Apes ve War for the Planet of the Apes filmlerine bakabilir. 🙂

Tweet aynı zamanda Affleck’in Batman rolünü bıraktığına dair duyulan kaygılara son verdi. Bu, en azından hala iki filmde olacağı anlamına geliyor: Justice League ve yaklaşmakta olan yeni Batman filmi. Matt Reeves‘in yönettiği ve Ben Affleck’in başrolünde oynadığı Batman filminin vizyon tarihi ise bilinmiyor.