Sonbaharda Ne İzlesem Diyenler İçin Film Önerileri!

Sonbahar geldi ve “Ne yapsam?” diye sorduğunuzu biliyorum bu yüzden sizin için sonbahar esintili bazıları dram bazıları ise korku olan film listesi hazırladık. Haftanın her gününe birer film. Gelin filmlere göz atalım.

Ölü Ozanlar Derneği

Sonbaharda en iyi ilaç filmlerdir. Ölü Ozanlar Derneği size ilaç gibi gelecek fakat bir yandan dramı ile sizi etkisi altına alabilecek çok başarılı bir film. Kış ve sonbahar aylarında geçen film, bir grup gencin disiplin dolu okulda özgürlük arayışlarını konu alıyor. Dram ve eğlence bolca. Kaç defa izleyebilirim bilmiyorum. Fakat sonbaharın bu güzel, serin günlerinde eksik kalmaması gereken bir yapım.

Halloween (1978)

Korku olmadan listeye devam etmem imkansız. Sonbahar ve kış denildiğinde akla gelen ilk şey tabii ki de cadılar bayramıdır.Bu yüzden Slasher korku severlerinin klasiği Halloween filmi bu listede olmazsa olmazdı. Konusu size kalmış bize önermek düşer. İyi seyirler!!

Fantastic Mr. Fox

Sonbaharın bir tanesi güzeller güzeli animasyonumuz. Renk paletleri ve animasyon tarzı olarak sonbahar aylarının vazgeçilmezi haline gelen film böylece tatlı mı tatlı görselliği ile sonbahar listemizde çoktan yerini aldı bile. İzlemezseniz kabul etmiyoruz. Huzurlarınızda ‘Fantastic Mr. Fox’

Harry Potter Serisi

Vazgeçilmez fantastik serimiz Harry Potter ve sonbahar ikilisi. Bize onları yanyana getirmek, size de izlemek düşer.

Good Will Hunting (Can Dostum)

Sonbahar ayı sanırım dram ayı olmaya devam ediyor. Hatta Robin Williams ayı da diyebiliriz. Dostluk, dram ve macera dolu film tabii ki de sonbahar ayının vazgeçilmezi. Sizi sonbaharın yapraklarına savuracak filmimizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Makas Eller (Edward Scissorhands)

Aile dram-komedi filmimiz kült filmler listesinin başlarında yer alıyor. Pek sonbaharda geçmese de palet kullanımı ve geçtiği zamanın izleri sebebi ile Makas Eller kesinlikle izlemeye değer bir film.

Little Women

Period filmi eklemesek olmazdı. Bol dram ve eğlence ile bütünleşmiş film bize çok tatlı bir serüven sunuyor. Böylece bir yandan da sonbaharımızı güzel kılıyor.

Netflix’te izleyebileceğiniz korku filmleri listemize buradan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler!

okuyor, yaratıyor, yazıyor ve oynuyor!