Sil Baştan X-MEN: Serinin Tüm Oyuncuları Değişiyor

X-Men serisi her ne kadar uzun soluklu olmasıyla takdiri hak etse de giderek takip etmesi zor bir hale geliyor. Pek çok Marvel hayranı günümüz Charles Xavier ve ekibinin maceralarına ayak uydurmakta zorlanıyor. Şirket, izleyicilerde, seriye karşı giderek azalan bir ilgi olduğu kanısında. Tüm bu gelişmeler karşısında Marvel Studios elindeki bu serinin değerini korumak adına temiz bir sayfa açmayı planlıyor. Yani X-Men oyuncuları değişecek.

59542417c9e04,

Kaynaklara göre Kevin Feige X-Men evrenini canlandırmak adına yeni oyuncularla anlaşacak. Tabii ki Deadpool karakteri bir istisna olarak yine Ryan Reynolds’ın ellerinde kalacak. Bu yeni oyuncu arayışı hakkında daha detaylı bilgilere gelirsek, 25-35 yaş arası oyuncuların seriye dahil edilmesinin planlandığı belirtiliyor. Söz konusu karakterler Xavier ve Magneto olunca aralık 35-55 arasına çıkartılıyor.

Disney/Fox birleşmesi henüz tamamlanmamış iken Marvel hakkındaki planlar hala tam olarak kesinleşmiş değil. Fakat kesin olan tek şey James McAvoy dahil kimse halihazır X-Men kadrosunun ilerleyen dönemde de devam edeceğine pek olası bakmıyor. Bu da akıllarda Deadpool serisindeki X-Men karakterlerine ne olacağı sorusunu belirmesine neden oluyor.

deadpool-x-men-crossover,

Cable, Negasonic ve ekibin geri kalanının değişmesinin Deadpool serisinin izleyici karşısında tutturduğu momentumu koruması açısından kötü bir haber olarak görülmesi yanında tüm X-Men evreninin de sadece Deadpool serisine göre şekilleneceğini düşünmek mantıksız olur.

Ne olursa olsun, bu ayın sonunda  birleşme gerçekleşinceye kadar Disney’den hiçbir resmi X-Men duyurusu beklememeliyiz. Ayrıca X-Men serisi güncel kadrosu ile son bir kez daha izleyici ile buluşacak.

7 Haziran 2019’da beyazperde ile buluşacak olan X-Men: Dark Phoenix, serinin oyuncuları için seyircileri son bir kez selamlama niteliğinde olacak.

Sinema, dizi, oyun sever