GAME OF THRONES Oyun Bitti!

Game of Thrones

Final sezonunun gelişine sayılı günler kaldıkça Game of Thrones ile ilgili yeni materyaller gelmeye devam ediyor. Entertainment Weekly dergisi dizinin karakterlerini kapağına taşıdı. Toplam 22 karakter için 16 farklı kapak görseli hazırlandı. Kapaklardaki ”Oyun Bitti” başlığı ise dikkat çekici. İşte kapaklar:

Fotoğrafları çeken isim ise sanatçı Marc Hom. Game of Thrones’un altı bölümden oluşacak sekizinci ve son sezonu 14 Nisan‘da başlayacak. Emilia Clark, Kit Harington, Sophie Turner, Lena Headey, Peter Dinklage ve Maisie Williams gibi isimleri sırasıyla son kez Daenerys Targaryen, Jon Snow, Sansa Stark, Cersei Lannister, Tyrion Lannister ve Arya Stark rollerinde izleme şansı bulacağız. Diziye 19 Mayıs’ta veda edeceğiz.

Dizinin son kez dönüşüne altı hafta kala sizin heyecan durumunuz nedir, yeni sezondan beklentileriniz neler? Diziye veda ettiğimiz için üzgün müsünüz yoksa aynı evrende geçecek yeni dizilerin geliyor oluşu sizi biraz olsun yatıştırıyor mu? Her şekilde tüm zamanların en kaliteli televizyon işlerinden birine veda ediyoruz tabii. Sayfanın aşağısında yorumlar kısmında görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.