WORLD WAR Z 2 Çekimlerine Dair Gelişmeler Var

World War Z’nin devam filminin ertelenmesine dair dedikodular ortalıkta dolaşırken süreçte gelişmeler oldu. Production Weekly’e göre filmin adı World War Z 2 ‘nin adı  “Maximillian” olacak ve mart ayının sonuna doğru Tayland, İspanya ile Amerika’nın Atlanta ve Georgia eyaletlerinde çekimler başlayacak.

Dede Gardner’ın iddiasına göre filmin çekimleri haziranda başlayacak. Yönetmen koltuğunda David Fincher oturuyorken, Brad Pitt ve Jerry Lane’i de filmin yıldızı olarak göreceğiz.

Senaryo açısından da Jeremy Kleiner bu sözlere şöyle bir ekleme yaptı:

“Dennis Kelly muhteşem bir yazar. Çok iyi bir ütopya yazdı. Bir çok konuda onunla çalışıyoruz. Hala daha senaryo üzerine çalışmaya devam ediyoruz ve harika bir iş başardı. Çok iyi olacağını düşünüyoruz.”

Bayonna, Den of Geek ile yaptığı görüşmede “ Bu proje üzerine yaklaşık bir yıldır çalışıyoruz ve harika bir fikrimiz var” dedi. “Çok heyecanlıydık. Film için sette harika ufak detaylar dizayn ettik ve filmi çekmek için çok heyecanlıydık. Bir şekilde o ufak detayları birleştirmenin yolunu bulamadık.”

“Öyle bir an vardı ki çekimlere başlayacaktık ancak ben hazır değildim.” Dinleyin, bunun için doğru kişi değilim. Belki de başka birisi bununla başa çıkar ve böylece film etkilenmez.” dedim. Sonrasında da projeden ayrılmış bulundum.

Gelecek olan World War Z 2 haberleri için bizleri takipte kalın.