Yeni Bir MARVEL Dizisi Söylentisi; LADY SIF Dizisi mi Geliyor?

Şimdilik sadece bir söylenti olsa da haberler, Marvel’in Disney + yayın servisi için bir Lady Sif dizisi geliştirdiğini gösteriyor. Ayrıca bu rolde yine Jaimie Alexander‘ın oynayacak olması söylenmekte.

 Lady Sif karakterini Thor filminde gördüğümüzde hikayenin oldukça önemli bir parçasında yer alıyordu. Ancak karakter, Marvel Sinematik Evreninde daha sonra cidden atıl duruma geldi. Thor: The Dark World filminde kısa bir cameo ile karşımıza çıktı ve de Agents of S.H.I.E.L.D dizisinde göründü.

Savaş tanrıçası, sonunda karşımıza hak ettiği şekilde solo bir yapımla karşımıza çıkacak gibi ama bu kez beyazperde için değil, bir tv dizisi olarak.

Discussing Film, Disney + yayın servisinin The Vision ve Scarlet Witch ayrıca Falcon ve Winter Soldier dizileri için çalıştığını da belirtiyor. Ancak bunlar hakkında yeterli detay bulunmuyor. Ama yetenekli Asgard savaşçısını bir Marvel projesi olarak göreceksek bunun başrolünde yine Jaimie Alexander’ın olacağı söylenenler arasında.

Bu haber kaynağının geçmişte de ilk haberleri doğru şekilde verdiğini hesaba katarak bu söylentinin de doğru çıkma olasılığının olduğunu söyleyebiliriz gibi. Ama tabi ki zaman gösterecek.

Siz Lady Sif için bir mini serinin gelmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu bırakmayı unutmayın.